Anasayfa / Diziler / Yemekteyiz Şükran Güneş Kimdir? 11 Eylül Yarışmacısı

Yemekteyiz Şükran Güneş Kimdir? 11 Eylül Yarışmacısı

Yemekteyiz Şükran Güneş Hanım Kimdir? 11 Eylül Yarışmacısı  2.günü yarışan Şükran Güneş 29 yaşında ve Moda Tasarımcısı.Yarışmada diğer misafirleri ikinci günü evinde misafir edecek. Tv8  ekranların da yayınlanan Onur Büyüktopçu’nun  sunduğu yemekteyiz yeni haftanın  ikinci gününde  yarışmacı Şükran Güneş  ev sahipliğinde devam etti.Şükran hanım ilk günkü yarışmacı Aytekin beyin menüsünü kahvaltı tabağına benzetmesi ile dikkatleri çekmişti.Şükran hanım kahvaltı deyince ilk akla gelenin kahvaltı olması sebebi ile bu yorumu yaptığını söyledi.

Yemekteyiz Şükran Güneş Kimdir?

Yarışmanın ikinci günü Şükran Güneş hanım yarışmada ev sahipliği yapacak.Şükran Hanım kimdir nerelidir? soruları ile birlikte yarışmacının hangi yemekleri yaptığını ve kaç puan aldığını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Yemekteyiz Şükran Güneş Hanım Kimdir? 11 Eylül Yarışmacısı
Yemekteyiz Şükran Güneş Hanım Kimdir? 11 Eylül Yarışmacısı 


Yemekteyiz 11 Eylül Şükran Hanım Kimdir?

Yemekteyiz yarışması haftanın 2.günü evinde diğer yarışmacıları konu eden Şükran Güneş 29 yaşındadır. Moda tasarımcısı olan yarışmacı şarkı söylemeyi ve beste yapmayı seviyor.
Şükran hanım yarışmanın ilk günü oldukça sert yorum ve eleştirileri ile dikkatleri üzerine çekti.Aytekin beyin çorbasını beğenen yarışmacı ara sıcağı ve bostan kebabını oldukça beğenen yarışmacı çorbadaki mantarların küçük olduğunu söyledi.Pilavın sade olması gerektiğini söyleyen yarışmacı haftanın ikinci günü yarışacak.

Yemekteyiz Şükran Güneş Hanımın Menüsünde Hangi Yemekler Var 

2. gün yarışmacısı Şükran Güneş hanım menüsünde hang, yemekleri yapacak ve kaç puan alacak.yazımının bu bölümünde güncellenecektir.

Yemekteyiz Şükran Güneş Hanım Kaç Puan Aldı?

Yarışmacının kaç puan aldığı konusunda yazımız içeriği güncellenecektir. Sevilerek izlenen yarışma programında her hafta Cuma günleri yapılan final yarışından sonra haftanın finalisti belli oluyor.

Yemekteyiz 5-10 Eylül Yarışmacıları Kimler?

Yemekteyiz 5-10 Eylül Yarışmacıları Kimler?
Yemekteyiz 5-10 Eylül Yarışmacıları Kimler?
3. gün yarışmacısı: Serkan Gülük 26 yaşında İnsan Kaynakları Uzmanı 
4. gün yarışmacısı: Şükran Dindar 56 yaşında Emekli 
5. gün yarışmacısı: Ebru Bilgi 37 yaşında Bankacı

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir