Anasayfa / Diziler / 3’te 3 Tarih Programı Tufan Gündüz Kimdir

3’te 3 Tarih Programı Tufan Gündüz Kimdir

TRT ekranlarında yeni bir yarışma daha başlayacak. Yarışmanın adı 3’te 3 yarışma tarih konulu olacak sorular hep tarihten sorulacak kendilerine tarih konusunda güvenen yarışmacılar bir birlerini elemeye çalışacaklar elemeye çalışacak Yarışmada tabi ödül de büyük olacak.

3’te 3 Tarih Programı Tufan Gündüz Kimdir

Bu büyü ödül ise  1000.000 tl olacak.Bu sezonda trt dizileri kadar yarışma programları ile de ilgi çekecek.Yarışmanın yapımcılığını R yapım üstlenmiştir.TRT ekranlarında Salı akşamları ekranlara gelecek olan yarışma 3’te 3 sunucusu ise yine trt’nin efsane dizisinde Ertuğrul’u canlandıran ve izleyici tarafından çok sevilen oyuncu Engin Altan Düzyatan olmuştur.
3’te 3 Tarih Programı Tufan Gündüz Kimdir
3’te 3 Tarih Programı Tufan Gündüz Kimdir

Yarışmanın birde danışman Hocası vardır bu isim ise Profösör Doktor Tufan Gündüz dür.Tufan Gündüz kimdir  yazımızda sizlerle paylaşacağız.

Tufan Gündüz Kimdir?

Profesör Doktor Tufan Gündüz 1964 yılında dünyaya gelmiştir.Gazi Üniversitesi Tarih öğretmenliği bölümünden 1987 yılında mezun olmuştur.Doktora ve ön lisansını ise aynı okulda tamamlamıştır.Daha öncede ekranlarda tarih konulu programlara katılmış ve anlattığı konular ile insanları aydınlatmıştır. 
Bazı anlattığı konularda ise izleyicinin içine dokunmuş ve izleyiciler hatta programın sunucusu Pelin Çift göz yaşlarını tutamamışlardır.
2006 yılında Doçent 201 yılında ise Profesör olmuş ve öğrencilere ders vermeye başlamıştır.Tufan Gündüz Farsça ve İngilizce bilmektedir ve bir çok kitabında yazarıdır Şu anda 54 yaşında olan Prof  Dr Tufan Gündüz oldukça başarılı ve yetenekli bir isimdir.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir