Anasayfa / Diziler / Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman

Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman

Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman ve izleyici yorumları ile dizi analizini yazımızın devamında bulabilirsiniz.Keyifli Okumalar Diliyoruz.Adnan hava alanına gelip Damla’ya Zeynep’i nereye gönderdiğini sorarken kadın bayılır. Zeynep annesinin bayıldığını görünce sıradan çıkıp yardımına koşar. Beraberce hastaneye götürürlerken Alev de onları takip etmeye başlar. Damla hastanede Adnan ve Alev arasında kalırken Zeynep bir terslik olduğunu anlar ama nedenini öğrenemez. Özlem kıskançlık yapıp evden ayrılır. Babasının evine gider. Mert’e ve babasına Adnan’ın kendisini aldattığını söyleyip Damla ile resimlerini gösterir. 
Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman
Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman

Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman 

Damla ve Alev yüzleşirlerken Zeynep de Adnan’la konuşur. Zeynep babasını hiç tanımadığını resmini görmediğini söyler. Damla ablasına Adnan’ın Zeynep’in kızı olduğunu bildiğini söyler. Alev Damla’ya sonuna kadar bunu inkar etmesini söyler.Damla eve döndüğünde babasıyla büyük bir kavga ederken Zeynep çıkagelir ve o istemediği için gitmediğini söylerler. 

Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları

Damla evden gitmek için toparlanırken annesi kocasıyla konuşup kızını çıkmadan döndürmesi için yalvarır. Baba kızının gitmesine kendince engel olur. Her şey tatlıya bağlanır. Ancak gelin olanları duyup babaya “Sen izin vermediğin için gitmekten vazgeçmemiş; Damla bayıldığı için vazgeçmiş” deyince ortam yine gerilir. Adnan kızını okula bırakacakken annesi ve Alya arar. Adnan biraz zorlayarak Zeynep’i evine götürür. Annesi yeni torununu görür. Zeynep ve Alya iyi anlaşır. 

Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Fragman 

Bu arada Ali Osman da Alev’in niye gitmediğini; onu kimin üzdüğünü öğrenmeye çalışır ama bir bilgiye ulaşamaz. Alev kendisine ev tutmak ister ama komisyoncu bekar olduğu için vermek istemez. Ali Osman sonra gidip emlakçıyı para ve güç kullanarak ikna eder. Emlakçı Alev’i arayıp evi tutabileceğini söyler. Özlem’in babası Adnan’ın babası Çetin’i çağırıp çocukların durumunu konuşur. Adnan ve Damla’nın çekilmiş resimlerini gösterir. Eğer bu durumu düzeltmezse ihaleyi unutmasını söyler. Çetin oğlu ile konuşmak için eve gider. Resmini gördüğü Damla’nın kim olduğunu bulmaya çalışır
Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman
Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Özet Fragman 

Alev ve Damla buluşup konuşurlar. Alev kardeşine Zeynep’in hayatının tehlikede olduğunu Çetin’in kızın peşinde olduğunu söyler. O sırada Zeynep de annesini arayı Adnan’ın evinde olduğunu söyler. Çetin de eve gelir. Damla’yı kızını kendi evinden çıkarken görür. Dünürünün gösterdiği resimlerdeki Damla’yı tanır ve bindikleri taksiyi takip eder. Sonra karşılarına çıkıp tehdit eder.

Ağlama Anne Dizisi 4.Bölüm Tüyoları

Damla yardım istemek için Adnan’ı aramak ister ama Alev kendisinin halledeceğini söyleyip tehdit edip gider. Alev Ali Osman’ın korumalarından birinden silah alıp Çetin’i vurmak için hazırlanırken Adnan da kayın pederinin evine gidip karısını alıp evine gider. 

Ağlama Anne Dizisi Alev Kimdir? Birce Akalay

Mert okulda Zeynep’in peşine düşer. Kıza kendisine aşık olduğunu söyler. Adnan’ın arkadaşı sonunda Alev’in çalıştığı yeri bulur ve konuşmak için çağırır. Alev öncesinde Zeynep’le de Damla ile de vedalaşır gibi konuşur. Damla ablasının bir şey yapacağından endişelenip Adnan’ı arar. O da Damla’yı restauranta çağırır. Damla adama “Zeynep senin kızın. Baban zarar verecek. Engel ol yardım et” der. Alev de onları uzaktan konuşurken görür. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir