Anasayfa / Diziler / Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları

Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları

Ekranların yeni dizilerinden olan ağlama anne dizisinde Adnan’ın eşi rolü ile ekranlara gelen Özlem hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları Dizide Alya’nın annesini canlandırmaktadır. Sezin Akbaşoğulları Ağlama anne dizisinde ayrıca Nevzat’ın kızı ve Mert’in ablası karakterini canlandıracaktır.

Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları

Ağlama anne dizisinde rol alan Özlem hayatını kocası Adnan’a göre ayarlayan bir kadın rolündedir. Zengin ve Şımarık bir kız olarak büyüyen Özle karakterinin ailesi tarafından hemen her istediği yerini getirilmiştir.
Dizide yer alan ve Özlem!in kocası olan Adnan’a aşkı hat safhada olan Özlem’in yolunda giden evliliği bir süre sonra bozulmuştur.Özlem kızı Alya doğduktan sonra kızına bakmak zor gelse de Adnan’ı elinde tutmak için kızını kullanmaktadır.
Ağlama anne dizisinde rol alan Özlem’in gerçek ismi Sezin Akbaşoğulları dır.Oyuncu  22 Nisan 1981 tarihinde güzel ilimiz İzmir’de dünyaya gelmiştir.Subay bir baba ile öğretmen bir annenin kızıdır. Küçük yaşlardan itibaren oyunculuk isteyen Özlem İzmir Atatürk Lisesi eğitiminden sonra Tiyatro Bölümünü Bilkent Ünüversitesinde tamamlamıştır.
Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları
Ağlama Anne Dizisi Özlem Kimdir? Sezin Akbaşoğulları
Tiyatro çalışmalarında yer alan oyuncu Beyaz Gelincik dizisindeki Ceren rolü ile ekranlara çıkmıştır ilk olarak.Kavşak filmindeki başarısı ile Altın Koza en iyi kadın oyuncu ödülüne layık görülen Ağlama anne Dizisinin Özlem’i birçok dizi ve projede yer almıştır.

Ağlama Anne Dizisi Alev Kimdir? Birce Akalay

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir