Anasayfa / Diziler / Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar

Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar

Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar dizide Mümtaz karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkacaktır. Aşk ve Mavi dizisi yeni sezona yeni oyuncuları ile başladı bizlerde diziye yeni giren oyuncuları sizlere tanıtmaya devam edeceğiz. Dizide Mümtaz Karakterini sizlere tanıtacağız gerçek adı özel hayatı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızın devamında bulabileceksiniz.

Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar

Aşk ve Mavi yapımcılığını ntc yapımcılık üstlenmiştir. Yönetmenliğini Hakan Arslan ve 2. yönetmen Reyhan Fatma Paker’dir senaryosunu ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu’dur. Atv ‘nin iddialı yapımlarından olan dizi yeni sezona girdi. Yeni sezonda yeni oyuncuların katıldığı dizide Mümtaz karakteri dizi sevenlerin yakından tanıdığı bir oyuncu. Mümtaz karakteri müzmin bir bekardır aynı zamanda aşka susamış hayat arkadaşını aramaktadır.Karşısına Hasibe çıkar ve ona  aşık olur.Hiç düşünme ve yanına gider onunla evlenmek istediğini söyler fakat Hasibe bu işe hiç razı değildir.
Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar
Aşk Ve Mavi Dizisi Mümtaz Kimdir? Ali Düşenkalkar
Aşk ve Mavi dizisinde bildiğimiz gibi Ali karakterini canlandıran oyuncu Emrah diziden ayrılacak bu nedenle oyuncu kadrosunda da yenilikler olacak bu yazımızda sizler için paylaşacağız.

 Aşk ve Mavi Mümtaz kimdir?

Aşk ve Mavi Mümtaz gerçek adı Ali Düşenkalkar’dır.1961 yılında Kıbrıs Lefkoşa’da dünyaya gelmiştir.1983 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarından   mezun oldu.Sonrasında ise İstanbul Devlet Tiyatrosunda göreve başladı.Ali Düşenkaya halen Eskişehir Anadolu Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümünde Öğretim görevlisidir.Evli be bir çocuk babasıdır.
Ali Düşen kaya hangi dizilerde oynamıştır.

Yaz Evi,Baba Evi, İnsan Nedir Ki, Erkek Tarafı, Ödünç Hayat, Seni Çok Özledim,Rüya Gibi ,Kız Babası,Hayat Apartmanı,Hanımın çiftliği,Zehirli Sarmaşık,Dila Hanım,Hayat Sevince Güzel,Kayıt dışı.Oyuncumuza yeni dizisi Aşk ve Mavi adlı dizide başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir