Anasayfa / Diziler / Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri ve dizi tahminlerini yazımızın devamında bulunabilir ve yorumlarınız ile tahminlerinizi yazabilirsiniz.Star da yayınlanan Avlu dizisinde Deniz 15 yıla mahkum olmuştu. Adliye çıkışı Alp’in tuttuğu bir kiralık katil Deniz’e ateş eder. Murat’ın erken fark etmesi sayesinde kadın ufak bir sıyrıkla kurtulurken bir jandarma da yaralanır. Murat hemen ambulansla Deniz’i hastaneye götürür. Deniz saldırı yerinde Alp’i görmesine rağmen şüphelendiği kimse olmadığını söyler

Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri
Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri


Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri

Emniyet saldırı anındaki suikastçinin görüntülerini bulup araştırılmaya başlar. Alp ise suikastı gerçekleştiremeyen adamını vurdurur.Kudret ceza evine girince Deniz’in 15 yıl yemesini kutlamaya başlar. Alp annesini görmeye gider. Onu bir tek şartla affedeceğini söyler. Naciye’ye bir video izletir. Videoda kızı uyuyorken kafasına silah dayayıp Naciye’den kızını kurtarmak istiyorsa ceza evinde Deniz’i öldürmesini ister.
Deniz’e düzenlenen başarısız suikastten sonra savcı Zerrin’i azarlar. O da kontrolün onda olduğunu ispatlamak için Umut radyoyu hiç bir gerekçe göstermeden süresiz olarak kapatır.Heves’i içki içerken gören Zerrin kızı sorguya çeker. Kadının üzerine geldiği bir anda Zerrin kendini tutamaz ve Heves’in gırtlağını sıkar.
Avlu Dizisi 18 Bölüm 2.Fragman Çıktımı
Avlu Dizisi 18 Bölüm 2.Fragman Çıktımı 


Avlu Dizisi 18 Bölüm 2.Fragman Çıktımı 

Zerrin bahçe uygulamasını da sebepsiz bitirir. Havalandırmayı da 15 dakika ile sınırlandırır. Zerrin; Azra’dan habersiz kıza gelen ve kızın açmadığı annesine ait mektupları okur. Azra çok öfkelenir. Sonrasında Sinan’ın verdiği Yaratıcı Drama dersini o gün çalışma alanı olmadığını söyleyip iptal eder. Sinan’ın torpili de işe yaramaz.
Savcı; Oktay’ın ifadesinin doğruluğunu araştırmaya başlar. Günlükte bahsedilen zamanda özel kuvvetlerde çalışıp çalışmadığı, operasyon düzenlenip düzenlenmediği araştırılır ancak operasyonda ölenler olduğundan dosyaya gizlilik kararı çıkarılmış. Savcı Nihal müdürü öldürdüğünü ispatlayamazken Oktay da suçsuz olduğunu ispatlayamaz. Dava delil yetersizliğinden düşer.
Zerrin; Murat’a da Deniz’e zaafı olduğu için hastaneye götürdüğünü ima eder.Oktay serbest kalır. Zerrin adamın evine ziyarete gelip çaktırmadan halının altına Murat’ın iki bölüm önce kaybettiği ve kendisinin bulduğu kimlik kartını koyar. Oktay kartı bulur ve günlüğünü alanın Murat olduğunu zanneder. Zerrin’e gidip kartı gösterir. Hesap sormayı planlarken Zerrin Oktay’a Murat’a yaklaşıp planı neymiş onu öğrenmesini tavsiye eder. Zerrin Murat’ı da çağırıp ona kartını Oktay’ın evinde bulduğunu ve içerden birinin üzerine suç atmaya çalıştığını; bulmak için etrafa güvenmemesini söyler.

 Avlu Dizisi 18 Bölüm Özeti Dizi Kıyafetleri 

Naciye hemen Deniz’e gidip şu saatte şurada konuşmak istediğini söyler. Kudret Naciye’yi Deniz ile konuşurken görüp sorgularken Deniz de gelir. Naciye hayatından korktuğu için Deniz’den kendisini onların koğuşuna aldırtmasını ister. Deniz sabah Zerrin’den Naciye’yi kendi koğuşlarına almasını ister. Zerrin “Tamam” der. Azra tabi ki Naciye’nin koğuşlarına gelmesini istemez. Azra gözünü Naciye’den ayırmaz ve Deniz’i öldürmek için gece odasına girince kadını yakalar.
Naciye bu sefer de Zerrin’e gider. Zerrin Naciye’ye yardım etmez ve anlattıklarını Kudret’e anlatır. Kudret Naciye’ye bir bıçak verip “Ya Denzi ya kızın demiştik beceremedin. Şimdi ya sen ya kızın” diyorum der. Sabaha çıkmasını istemediğini söyler. Naciye çaresiz bileklerini keser ve af dilemek için Deniz’in odasına gider. Saldırma sebebini söylerken düşüp bayılır. Naciye yardım çağrılır; ambulansla hastaneye götürülür.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir