Anasayfa / Diziler / Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri

Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri

Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri ve dizi özetine yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Azra; Zerrin’in Heves’in boğazını sıktığını öğrenir. Ardından Zerrin güvenlik gerekçesiyle Deniz’i başka hapishaneye yollama kararı alır. Azra bunu duyunca herkesi toplayıp müdürenin odasını basar. Heves kadının karşısında onu suçlayamaz. Zerrin Kudret’i çağırıp Azra’ya karşı harekete geçmesi için onu desteklediğini söyler.

Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri

Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri
Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman ve Dizi Kıyafetleri

Deniz’e veda partisi verme planları yaparlar. Karyola demirlerini söküp bezlerle yumuşatırlar. Sabah oraya gelen Özlem ve Hüseyin’i rehin alırlar. Avluya çıkıp yatakları ateşe verirler. Zerrin isyana müdahale ettirmez; jandarma da çağırmaz. Aksine Kudretlerin koğuşun kaydını kapatır. Koridorda iki grup karşılaşır. Azra’ların grup onları yarıp ortak alana girer. Yaralılar vardır.
Rehinelerin yardım istekleri ve kendi taleplerini içeren bir video çekip internette paylaşırlar. Sosyal medyada yayılan görüntülerle ceza evi önünde kadın dernekleri toplanıp slogan atmaya başlar. Resmi yetkililer de ceza evine gelir. Özel harekattan da kişiler gelip ceza evinde girer. Pazarlıklar yapılır. İki tarafta iyi niyetlidir.
Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman
Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman 

Avlu Dizisi 19 Bölüm Fragman 

Avluya toplanan Azra’nın grubu ellerindeki sopaları bırakır. Rehineleri salıverir. Ancak araya karışıp jöh.a taş atan ve saldıran Kudret’in grubu yüzünden isyan alevlenir. Azra ve ekibi yapmamaları için ihtar etse de ortalık karışır. 
Avlu Dizisi 18.Bölüm Dizi Kıyafetleri
İki taraf kavga ederken Kudret elinde kesici aletle Deniz’e doğru saldırır. Azra araya girer; kızı Deniz kurtarır. O arada dayak yiyip yere düşen Dudu’nun yardımına Jale koşmaktadır. Mahkumlardan birisi cebinden silah çıkarıp Deniz’e nişan alıp ateş eder. Kurşun Jale’ye denk gelir. Kurşunu sıkan mahkum kendi kafasına da sıkar.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir