Anasayfa / Diziler / Avlu Dizisi Bade Kimdir?Sevda DALKILIÇ

Avlu Dizisi Bade Kimdir?Sevda DALKILIÇ

Avlu Dizisi Bade Kimdir ? Sevda DALKILIÇ Avlu dizisinde Bade karakterine hayat veren oyuncudur.Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Avlu Dizisinde Bade Karakteri ile kim ekranlara gelecek..Avlu dizisi Çarşamba akşamlarının en çok izlenen dizilerinden birisi Dizinin oyuncuları ve konusu itibari ile  izleyicinin odak noktası olmayı başardı.

Avlu Dizisi Bade Kimdir?

Avlu dizisine yeni giren oyuncular da merak konusu oluyor. Bizlerde sizler için bu yeni oyuncuların gerçek isimlerini özel hayatlarını ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazılarımızda paylaşacağız. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız karakter Avlu dizisine yeni katılan Bade. Avlu dizisinde yeni karakterler dahil oluyor bunu yanı sıra senaryo da da değişiklikler yapılması bekleniyor.

Avlu Dizisi Doktor Ayşegül Kimdir Gerçek adı Nedir

İlk bölümün yayınlanmasıyla izleyiciyi yakalayan nadir dizilerden biri.Son bölümde Görüş esnasında  Deniz ,Alp’in boğazını kesmeye çalışırken Müdürün dikkatli olması Alp’in ölümden kurtulmasına neden oldu. Alp ise Denizden intikamını tabi ki alacaktır.Peki Diziye giren Ece bu intikamı almak için mi ceza evine girdi.

Avlu Dizisi Bade Kimdir?Sevda DALKILIÇ
Avlu Dizisi Bade Kimdir?Sevda DALKILIÇ

Avlu Dizisi Bade gerçek adı Sevda Dalkılıç’tır.1984 yılında İstanbul’da doğmuştur.Oyunculuk eğitimini ise Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatro Bölümünde almıştır.Hamdi Alkan’ın yönetmenliğini yaptığı dizi Arka Sıradakilerde adını duyurmuştur.oyunculuğa bir süre ara verip Bodrumda bir köfteci dükkanı açan oyuncu 8 yıl aradan sonra Avlu dizisine dahil oldu. Dizide Bade karakterine hayat verecek olan oyuncumuza başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir