Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanı

Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanı

Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.Beni Bırakma  atv ekranlarında her gün ekranlara gelmeye devam ediyor.Meltem’in kirli, planları ve yeni işbirlikçisi Rüstem’in kızı Sevda olayları çıkmaza sürüklemek için ellerinden geleni yapıyorlar en son Tarık’ı Sıla’nın komşusu Ayten teyze arayıp seni kurtaran kıza yardım et çok zor durumda dedi telefon konuşmasına Meltem de şahit oldu tabi hemen sordu o kim diye Tarık gerçeği söylemedi köye doğru yola çıktı.
Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanı
Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanı

Sıla ve Tarık kavuşabilecekler mi?

Sıla ise ilaçları bir kaç gün kullanmadığı için hafızası yerine gelir gibi oldu ve rüyasında Tarık’ın yüzünü gördü.Ayten teyzeye rüyamda yaralı adamı gördüm dedi ve evden ayrıldı bu esnada Tarık ise Ayten teyzenin evinin önüne gelmişti.Tarık Hacer diye tanıdığı Sıla’nın arkasından seslendi ama Hacer duymadı giderken yazmasını düşürdü.
Tarık ise yazmayı yerden aldı ve Sıla’nın kokusunu aldı senin öldüğünü kabul edemem dedi ve Ayten teyzeye doğru gitti.Ay bunlar bi buluşamadı daraldım.

Beni Bırakma Dizisi 12 Ekim 130. Bölüm Özet fragmanı

Olumsuz ne varsa olu yo of.Hapları artık Rüstem’in kızı Sevda verir.İlaçların verdiği sersemlikle Sıla fenalaşır ama Rüstem de anası da üstüne giderler neyse ki Sevda merhamete gelir ve üzerine gitmeyin kız hasta ben kahvaltıyı hazırlarım der ve Sıla’yı yatağına yatırır.
Emre Zenep’in Suriye de  olduğunu ve onu kurtardığını ispat edebilecek mi?

Emre ise anne ve babası ile eve geri döndü ama yaşadıkları hiç kolay değildi. Bu zorlukların yanında bir de onu kurtaranın Zeynep olduğuna emindi ama bir türlü ispat edemiyordu.Ankara’ya dönerken Zeynep ve Bora’yı görmüş Bora eşimle tatilden dönüyoruz demişti.

Ama Emre annesine Zeynep yanımdaydı eminim hayal falan görmedim o Zeynep ti dese de annesi Emre’nin uzanması ve dinlenmesini söyledi.Zeynep ise çaresiz Bora ile annesine gider.Evden ayrılırlarken arkadaşı sen bir şeyler gizliyorsun dedi Zeynep’e konuşurlarken Bora geldi ve evden ayrıldılar. Emre kafasındakileri bir bir toparlamaya çalışır Zeynep’i Suriye de hayal meyal hatırlar yolda Bora ile kaza yapmalarını hepsini bir araya getirmeye çalışır. 
Annesine anlatır bunların hepsi tesadüf olamaz der.Zeynep ise çok üzgündür bir türlü Emre’yi aklından çıkaramaz ama çaresiz Bora ile beraberdir.Bora yine Zeynep’e onu nekadar sevdiğini ve bu sevgisini kötüye kullanmamasını söyledi ve masadan kalktı.Zeynep’in annesi Hülya ise Vedat’a neredeyse Zeynep’in babası hayatta dedi ve Vedat sorduğunda bu aşle meselesi dedi.Vedat çaresiz inandı.Hülya ise vijdan azabı çeker baba ve kızını bir birinden mahrum ediyorum Allah’ım beni affet der.

Beni bırakma Dizisi 21 Eylül Özeti Yorumları

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir