Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti

Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti

Beni Bırakma 134.Bölüm 15 Ekim özeti ve izleyici yorumlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.Keyifli Okumalar Diliyoruz. Beni Bırakma ‘da bu gün neler oldu sizlerle paylaşacağız Arzu hanım yani Emre’nin annesi  Zeynep’in evine gerçekleri öğrenmeye gelir. Bora çok telaşlanır Zeynep’in gerçekleri söylemesinden korkar.Emre ise Zeynep’in Suriye’de yanında olduğunu ispatlamak için onu ameliyat eden Doktorun yanına gider fakat Doktor ayrıntıları hatırlamadığını kadının Üzerinde çarşaf olduğunu söyler. 

Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti

Emre kadının kim olduğunu öğrenememiştir ama ameliyat olası için doktorları Bora’nın getirttiğini öğrendi.Arzu hamın ise Zeynep ile konuşmak için bahçeye çıkar.Duymak istediği Suriye’de Emre’nin yanında olup olmadığını öğrenmek idi.Arzu hanım oğlumun deli muamelesi görmesini istemiyorum bana gerçekleri söyle ne olur diye Zeynep’e yalvardı.Zeynep ise Arzu’ya Emre delirmiş olamaz dedi Arzu hanım heyecanla o zaman sen miydin diye çıkışır.Zeynep ise Emre delirmiş olamaz ama geçirdiği olaylardan sonra travma geçirmiş  olabilir yanındaki ben değildim.
Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti
Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti
Zeynep bu yalanı söyler ama çok üzgündür intihar etmeyi bile düşünür.Esin ise Boradan Zeynep’in ne dediğini öğrenmek için onu arar Bora halettik der ve telefonu yüzüne kapatır.Bora Zeynep’e sarılır ve seni çok seviyorum tabi Zeynep ona karşı soğuktur. Emre ise Bora’ya neden benim içim ta Hatay’a doktor getirdin sen çıkarın olmasa böyle bir şey yapmazsın dedi.

Tarık ile Sıla ise sonunda hastanede karşılaşırlar. Tarık Hacer’e yani Sıla’ya seslenir fakat yüzünü ona dönmeden oradan gider.Rüstem ise Hacer’e (Sıla)’ya oldukça sinirlidir birlikte eve doğru giderler.Ayten teyze ise Tarık’a Meltem’in hemşire olduğunu söyledi Tarık ise bunun ne demek olduğunu Meltem’e sordu Meltem yine yalanlarına yalan ekleyerek  evet size yalan söyledin ama ilaçları parayla değil bedava aldığımı bilin diye yalan söyledim dedi ve yine olaydan yine sıyrıldı.
Hatta Tarık suçlu durumuna girdi zavallı. Meltem ona bana izin ver iyi biri olayım diye çıkışınca Tarık özür dilemek zorunda kaldı.Meltem ise Sıla’nın yanına gelir Rüstem onu odaya kapatmıştır.Sinsi Meltem Rüstem’den şikayetçiysen bana söyle der ama tam o sırada kaynanası girer sıla çaresiz ben kocamı çok seviyorum der.Meltem Sevda ile konuşur  ve ondan Sıla’ya verdiği ilaçları iki katına çıkarmasını geçmişi tamamen unutması gerektiğini söyler. Ayten teyze ise onları duydu ve bütün gerçekleri Sıla’ya söyledi Meltem’in ona tuzak kurduğunu sonunda anladılar.Sıla ne olursa olsun buradan kurtulup gerçekleri öğreneceğim diye söylenir.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir