Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 22 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 22 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 22 Ekim Özeti ve dizi yorumlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.Keyifli Okumalar.Yorum Bölümünden Yorum Bırakmayı Unutmayın:) Beni Bırakma’da dün Esin Cansuyu banyoya kilitlemişti. Cansu’nun kapalı yerde kalma fobisi olduğu için çığlık atmaya başladı.Esin her şeyi planlamış Emre ile Cansu evde yalnız kalmışlardı. Emre sesleri duyunca koştu ve Cansuyu kilitli olduğu yerden kurtardı.Cansu ise havlu ile Emre’nin karşısında idi.

Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 22 Ekim Özeti

Yeni bölümde ise Emre fenalaşan Cansuyu odasına götürdü Emre odadan çıkarken Annesi Arzu hanım gördü ve çok kızdı Emre ile ayrı bir yerde konuşup bunu ona hiç yakıştıramadığını evimizde olan misafire nasıl kötü gözle bakarsın diye Emre’ye çıkıştı Emre ise annesini dinledikten sonra ne demek istediğini anladı ve sen nasıl beni böyle bir şeyle suçlarsın sen beni tanımıyor musun ben sadece ona yardım ettim dedi.

Daha sonra Emre ve Cansu bahçede otururlarken Emre Cansu dan ona Suriye’de verdiği aslında Zeynep’te olan kolyeyi sordu Cansu’nun eli ayağına dolaştı ama durumu kurtardı kolyenin evde olduğunu telefon edip babasından getirmesini isteyeceğini söyledi. Cansu sıkışınca cadı annesinden yardım istedi tabi bu ileri iyi bilen plancı Esin hemen Borayı aradı ve ona Zeynep’te bir kolye olduğunu ve onu almasını istedi.

Beni Bırakma Dizisi 22 Ekim Özeti

Bora ise Zeynep’e kolyeyi sordu Zeynep ise kolyenin onda olmadığını Emre’den geriye hiç bir şey kalmadığını söyledi. Odada yalnız kaldığında ise kolyeyi alıp onu asla kimseye vermeyeceğim o bana Emre’den kalan son hatıra der ve kolyeyi takar.Esin boş durmaz Bora’ya Zeynep seni kandırıyor Sen onun umurunda bile değilsin kolyeyi senden saklıyor dedi. Bora Zeynep’e kolyeyi sormaya gitti.

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Tarık’a Meltem’in babası  bir hediyesi olduğunu ve bunun güzel bir kadın olduğunu söylemişti.Daha sonra önce odada bulunan Sılyı Meltem’e gösterdi Meltem şok oldu. Tarık’ı çağırdı ve odaya gir sana güzel bir kadın hediyem var dedi  Tarık odaya girdiğinde bir kadın tablosu vardı bunu Tarık daha önce istemiş ve alamamıştı.Tablonun tam arkasında Sıla baygın yatıyordu.Ertesi sabah Meltem ve babası tartışırlar Babası Meltem’e Sıla nasıl olur da ölmez sen nasıl bana yalan söylersin dedi.

Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 20 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 138 Bölüm 20 Ekim Özeti

Meltem çaresiz tüm olanları babasına anlattı Sıla’nın kazadan tek kurtulan olduğunu onu hastanede öldürmeye çalıştığını ama yapamadığını sonrasında ise hafıza kaybından yararlanarak Rüstem’e verdiğini her şeyi anlattı. Tarık Meltemlerin evinde Tabletini unutmuştu  onu almak için eve geldi. Bu sırada Sıla ayılmış ve pencereden kaçmıştı.Bahçedeki  adamlardan gizlice Tarık’ın arabasına bindi. Dizi bu heyecanlı sahneden sonra bitti.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

  1. Özetleriniz çok güzel başarılarınızın devamını diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir