Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti ve İzleyici yorumlarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Dünkü bölümde Sıla Tarık’ın ofisinde bayılmış Tarık ise odaya doğru ilerlemekteydi. Bu gün ise Tarık odaya girmeden Meltem’in babası odaya girdi ve yerde yatan Sılayı gördü yaşadığına inanamadı bunu nasıl olduğunu düşünürken ondan yeniden kurtulmanın planını yapmaya başladı. 
Sılayı odada koltuğun arkasına gizledi. Tarık odaya girdi fakat Sılayı yine göremedi dışarıda ise Meltem’in babası sabırsızlıkla Tarık’ın dışarıya çıkmasını bekliyordu.Meltem geldi ve Tarık’a seni Cengiz bey çağırıyor dedi ve Tarık’ın odadan çıktı.


Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Bunu fırsat bilen Meltem’in babası onu odadan çıkardı. Bu arada Rüstem ve kızı Sıla’nın nerede olduğunu merak ediyorlardı Sevda Sıla gelmezse bir daha Meltem’den  para alamayacağı için tabi çok üzgündü.Artık Sıla bambaşka bir yerde idi Meltem’in babası onu bir depoya kilitlettirdi.Sıla baygın yatarken Meltem’in babası Sıla’nın telefonunu bulur ve aranan kişilere bakar,Meltem’in adını görür şüphe üzerine arar ve kızı Meltem açar.

Emre ile Zeynep bu seferde restoran’da karşılaştılar. Emre’nin bir arkadaşı Emre ile Zeynep’in hala birlikte olduğunu zannediyordu ve ona gel birlikte Emrelerin masasına gidelim derken Bora onları gördü ve o gence bir yumruk attı bunu emre gördü sonrasında ise Emre ve Bora birbirlerine girdiler.

Beni Bırakma 18 Ekim Özeti

Zeynep ikisini ayırayım derken birden Emre’nin Zeynep’e Suriye’de verdiği kolye koptu ve yere düştü tabi Emre kolyeyi gördü şaşkınlıkla Zeynep’in yüzüne baktı o bu şaşkınlık içimdeyken Bora Zeynep’i aldı gidiyorlarken Polis geldi  neyse ki taraflar birbirlerinden şikayetçi olmadılar ve ayrıldılar.
Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti
Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti

Zeynep ve Bora eve geldiler Zeynep bir bahane bulup Bora’nın yanında kalmak istemedi Bora çok sinirlendi ve evdeki her şeyi kırı Döktü.Zeynep Emreyi kurtarma karşılığında Boraya bir söz vermişti  bu söz ise bora ile birlikte olma sözü idi olaylar karşısında çılgına dönen Bora Zeynep’in odasına girdi ve sözünü tutmanın zamanı geldi dedi Zeynep’e.
Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti
Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Dizide olanlar bu günlük bu kadar. Sizlerde dizi hakkında veya sitemiz hakkında ki düşüncelerinizi yorum bölümünden belirtebilirsiniz .

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir