Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Özeti Emre hastanede ısrarla kendisini Zeynep’in kurtardığını söylese de anne ve babası ona inanmazlar.Emre kendinden geçmiş bir vaziyette yatarken Suriye de olanları hafızasında canlandırır.Zeynep’i şimdi daha iyi hatırlamamaktadır.Hatay’da hastaneye geldiğinde Doktorun ona seni bir bayan getirdi birlikte esir düştüğün hanım seni buraya getirdi dedi.

Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Bölüm Özeti

Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 10 Ekim Özeti
Emre artık dahada emindi ve o Doktoru aramak için yatağından kalktı. bu sırada Zeynep Boradan bir fırsatını bulup ayrıldı bu sırada Emre’nin odasına onu görmeye gitti fakat onu bulamadı.Emre doktorun odasına girdi hem Bora hemde Cansu onu gördüler ve kahroldular Emre’nin gerçekleri öğrenmesini istemiyorlardı Emreyi Cansu’nun kurtardığı yalanları suya düşecekti onlar bunu düşünürken Emre çoktan odaya girmişti.

Sıla ve Tarık Meltem’in türlü yalanları sayesinde bir türlü karşılaşamadılar.Tarık kendisini kurtaran Hacer yani aslında Sıla’ya bir türlü teşekkür edemedi.Meltem Sıla’nın kullandığı ilaçları almak için hastaneye gitti. O esnada Sıla ve komşuları Ayten teyze ise hastanede idiler. Ayten teyze Sılayı zorla hastaneye götürmüş ve Rüstem’in Sılaya zorla her gün verdiği ilaçların etkilerini Meltem’in orada çalıştığını sanarak ona sormaya gittiler fakat bu isimde bir hemşirenin olduğunu fakat bu kişinin o meltem olmadığını anladılar şaşkındılar.
Ayten teyzesi ile eve dönen Sıla Kayın validesi yolda sen neredeydin deyip onu itekler komşular toplanır. Bu sırada Rüstem gelir ve Sılaya bizi rezil ettin bir daha dışarıya çıkmayacaksın der ve ona vurur.Ayten teyze ise benim bu kızı bunların elinden kurtarmam lazım der ve oradan uzaklaşır.Bakalım Ayten Teyze ve Sıla ilaçların etkilerini öğrenebilecekler mi?

Zeynep Emreyi görüp gerçekleri anlata bilecek mi Bora ve Cansu’nun hain planları ortaya mı çıkacak yoksa yine kötüler mi kazanacak bunları ve daha fazlasını sizler için her gün yazılarımızda paylaşacağız.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir