Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti ve Dizi Yorumlarına sitemizin devamından ulaşabilirsiniz. Beni Bırakma 16 Ekim Salı Bu bölümde Emre Zeynep’in yolunu keser ve ona merak ettiği o soruyu sorar Suriye’de yanımda ki sen miydin Zeynep kendini zor tutar içinden gerçekleri haykırmak gelir fakat bunu yapamaz ve yine orada olduğunu inkar eder.Emre ve Zeynep konuşurken Bora eve gelir Zeynep’i merak etmiştir. Onu evde bulamayınca telefonunu arar ama telefon evde kalmış Zeynep ise yoktur.Bora sinirden kudurmuştu güvenlik kamerasından Emre’nin eve geldiğini görür ve iyice çıldırır. 
Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti


Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti

Hemen aramaya koyulur onları tamda konuşurlarken görür. Bora’nın geldiğini fark eden Zeynep Emre’ye Suriye’deki kadın ben değildim ben evli bir kadınım beni unut ve rahat bırak der Bora bunları duyar koşarak gelir ve Zeynep’i alır giderler. Emre ise hala ikna olmamış sonra görüşeceğiz diye mırıldanır.Bora ve Zeynep birlikte ilk defa yemeğe çıkarlar Zeynep bu durumdan memnun değildir ama mecburdur’da Bora Zeynep’e seninle ilk defa yemeğe çıkıyoruz biraz yüzün gülsün diye söylenir.Zeynep pencereden dışarıya bakar ve Emre’yi arkadaşları ile giderken görür.
Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 135. Bölüm 17 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 17 Ekim Özeti

Tarık ile Sıla tarafında ise Tarık ile Meltem mezarlığa giderler Sıla ise Ayten teyzesinin ısrarları sonrasında Meltemi takip eder ve gizlice arabaya biner onlarla birlikte oda mezarlığa gider. Artık Meltem’den iyice şüphelenir.sonrasında gizlice tekrar arabaya biner ve onlarla birlikte halı dükkanına giderler burada arabadan inen sıla orayı hatırlar gibi olur hayalinde canlandırır.Sanki buraya daha önce gelmiş gibiyim der kendi kendine.içeriye kadar girer Tarık tam karşısında ama arkası dönüktür.
Sıla napar ne der Tarık’ın ofisine kadar girer o odayı da hafızasında hayal meyal hatırlar.Birden başı döner masanın üzerindeki Tarık’ın hala masasında bulunan Sıla ve Tarık’ın olduğu resmi yere düşer Sıla halsiz odada dururken yere düşer. Şirkette çalışanlardan birisi ise Tarık’ın yanına gelir ve siz odanızda değil miydiniz kapınızın kapandığını duydum der Tarık ise Meltem’in yine arkasından iş çevirdiğini düşünür ve odaya doğru gider.

Beni Bırakma 134.Bölüm 16 Ekim özeti

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir