Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti ve izleyici yorumlarını yazımızın devamında.Dizi ile ilgili özetlerimizi beğenip beğenmediğiniz hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.Beni Bırakma heyecanlı bölümleriyle devam ediyor.Meltem!in babasının evinde çalışan Fatma hanım rahatsızlanır tam hava almaya çıkacakken ses duyar ve Sılanın kilitli olduğu yere giderken yere yığılır bu sırada Tarık ve Meltem gelir Fatma hanımı oradan alır dışarıya çıkarırlar.

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Sıla kilitli olduğu odadan satır yardımı ile kurtulur.İçeride nerede olduğunu bilmemektedir.İçeride Meltem Tarık vardır evde çalışan kadın rahatsızlanmış onunla ilgilenmektedirler. Sıla merdivenlerden yukarı çıkar. Meltem ve Tarık önünden geçerler Sıla bahçenin çitlerinden atlayarak kaçmaya çalışır fakat Meltem’in babasının adamları onu tekrar yakalarlar.

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Beni Bırakma 19 Ekim Özeti

Sevda Meltem’i arar ve Sılanın ortalarda olmadığını söyler tam yemek ortasında aramıştır Meltem’in canı sıkılır ama çaktırmaz. Meltem bir sürü yalanla yine kendini aklamayı başarır. Meltem’in babası Tarık’a sana bir sürprizim var ama önce Meltem’in görmesini istiyorum der ve onu Sıla’nın kapalı olduğu odaya götürür. Meltem şok olmuştur.

Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 137 Bölüm 19 Ekim Özeti

Emre ile Cansu konuşurlar Cansu Emre’ye güya Suriye de ve Hatay’da olanları anlatır tabi Zeynep’in kolyeyi düşürmesinden sonra Emre bunlara inanmaz ama sesini de çıkarmaz.Zeynep ve Bora evlerinde birlikte yemek yerler Bora Zeynep’e çiçekler almıştır ama Zeynep yine mutluluk numarası yapar Bora her şeyin farkındadır Elinden bir şey gelmez Bora’nın telefonu çalar toplantıya gider mühim bir ortaklık toplantısıdır bu.Eve geri geldiğinde Zeynep’e toplantı çok güzel geçti bunu kutlamalıyız dışarı çıkalım mı diye sorar Zeynep’i isteksiz görünce Bora onun mazeretlerini Zeynep söylemeden sıralar ve hadi şimdi odana çık yine kaç benden der.

Beni Bırakma Dizisi 19 Ekim Yorumları

Zeynep odaya çıkar ve kilitler kendi kendine bu adam normal değil bir bakıyorsun çok iyi bir bakıyorsun çok kötü resmen bir psikopatın elinde kaldım Allah’ım bana yardım et diye dua eder.
Emre ise Suriye de yardım ettiği Ömer’i arar araştırır ama onuda bulamaz kendinden şüphe etmeye başlar bütün bunlar hayal miydi neden hiç bir şeyi ispat edemiyorum diye hayıflanır. Ama bütün bunların hayal olmadığından da emindir  bir türlü taşları yerine oturtamaz.Bora ise kardeşine Zeynep’e nasıl aşık olduğunu sevilmediğini bile bile her şeye katlanırsın ve ondan vazgeçemezsin der Zeynep’te onları dinler ve evet insan hiç bir zaman sevdiğinden vazgeçemez diye kendi kendine söylenir. 
Esin ise evde Emre ile Cansu’nun yalnız kalmasını sağlar ve Cansuyu banyoya kilitler Kapalı yer korkusu olan Cansu bağırır ve Emre onu  kurtarır kapı açıldığında Cansu  havlu ile karşısındadır.
 Beni Bırakma ‘da bu günlük olanlar böyle sizlerde sitemizin yorum bölümünden  dizi hakkında veya sitemiz hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
Beni Bırakma Dizisi 137. Bölüm Tahminleri

Beni Bırakma 18 Ekim 136. Bölüm Özeti

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir