Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özetini ve izleyici yorumlarını yazımızda sizlerle paylaşacağız. Artık Sıla ona yapılanları anladı ve Sevda’nın verdiği ilaçları içmiyor. Kendine gelen Sıla arkamdan neler çevirdiğinizi öğreneceğim der ve Ayten teyzenin yanına gider dertlerini sadece ona anlatabilen Sıla Sevda’nın ilaçları sütüne attığını boş şişeleri Sevda’nın çekmecesinde bulduğunu anlattı.

Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti 

Sıla Tarık beye bize verdiği paraları ödeyeceğim elimde bu yüzük var bunu satacağım ve borcumuzu ödeyeceğim der o yüzük ise Sılaya Tarık’ın aldığı söz yüzüğü idi bundan habersiz olan Sıla o yüzüğü Rüstem’in aldığını zanneder.Sıla Tarık’ın parasını ödemek için eve gider kapıyı çalar Tarık evde çalışan hanıma kapıyı açmasını söyler tam bu sırada Meltem hesaplarda bir sorun olduğunu söyler ve Tarık yukarıya çıkar.
Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti 
Sıla ise kapı açılmadığı için ben bari iş yerine gideyim dedi ve iş yerine gitti. Tarık ile Meltem ise oraya doğru yola çıkarlar.bu esnada Meltem’in babası onu arar ve Sıla’nın yüzünden Rüstem ve diğerleri de yok olacak bu gün bu iş hallolacak dedi kızına Meltem ise diğerleri umurumda değil yeter ki Sıla’dan kurtulalım der.

Beni Bırakma Dizisi 25 Bölüm Analizi 

Emre Cansu arasındaki kolye sorunu da hala çözülmemiş hatta Esin gizlice Bora’nın evine girdi ve kolyeyi aramaya başladı.Evden çıkmak isterken bir kenara sıkışır kalır evdekilere yakalanmamak için kırk takla atar.Emre ile Zeynep bir cafe de buluşacaklar Zeynep Emre’ye anlatacaklarım var demişti. 

Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti

Ama terslik oldu ve eve Zeynep’in annesi ve aslı geldiler.Zeynep bu ziyaretten hiç memnun olmaz Emre’nin onu beklediğini düşündükçe çok üzülür Emre ise benden böyle kurtulamazsın der ve Zeynep ve Bora’nın evine gelir. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir