Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti ve izleyici yorumlarını sitemizde takip edebilir ve değerli yorumlarınız ile katkıda bulunabilirsiniz.Bu gün neler oldu yazımızda anlatmaya çalışacağız.En son Emre Zeynep’in evinin önüne gelir Zeynep’i arar ve aşağıya inmesini yoksa kendinin eve geleceğini söyler Zeynep ise arka bahçeye gel ben de geliyorum der.

Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti 

Evdekiler ise Bora’nın doğum günü kutlamasını yapıyorlar.Emre ve Zeynep bahçede buluşurlar.Emre Zeynep’e gerçekleri söylemeden buradan gitmeyeceğim der ve oraya oturur.Esin ise hala evden çıkamamış ama üst kata aramaya çıkmayı başardı.Zeynep ise Emre’nin tüm ısrarlarına karşı Suriye de olduğunu itiraf etmedi. Emre yine bir şey öğrenemeden oradan ayrılmak zorunda kalır.Esin ise hala evde kolye aramaya aşağıdakilerde doğum günü kutlamaya devam ederler.
Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 142. Bölüm 26 Ekim Özeti 
Sıla ise Tarık’ın masasının üzerine elindeki parayı bırakır ve paranın üzerine de yüzüğü bırakır bir de not yazar bu parayı alın ve gerçekten okuyacak birine verin Sevda bu parayı hak etmiyor yüzüğü de paranın diğer kısmı olarak kabul edin yazmıştır.

Toplantı başlamak üzere iken Meltem’in babası arar ve şirkete geldiğini çok mühim haberleri olduğunu söyler Meltem toplantıya girmekten vazgeçer.Sıla şirketten çıkacakken Meltem’in babası ile karşılaşır arkası dönüktür Sıla sesini duyar ve tanır bu ses beni kaçırtan adamın sesi diye mırıldanır kendi kendine.Meltem’in babası gelir ve Sıla ise arkasından.

Beni Bırakma Dizisi 141. Bölüm 25 Ekim Özeti

Meltem ve babası Sıla’yı ve onu Hacer diye tanıyan her kezi öldüreceğim hepsinden kurtulacağız bir kıvılcım yetecek der ama Sıla ise şirketten geri çıkar. Meltem ise hızla i yerinden çıkar artık Sıla’nın öldüğünden emin olmalıyım diye çıkar gider.Bu arda toplantıda iptal olur.Tarık evde kalan telefonunu almak için eve gider oradan da Hacer hanıma yüzüğünü geri vereyim diye söylenir kendi kendine.
Tarık eve gelir bu seferde annesi Arzu ve halası Seher hanım mantı yaptım ye sonra ne işin varsa gidersin derler ve Tarık yine Sılaya Gidemez.Meltem’in babasının adamları Rüstem’in evinin yanlarında evi yakmak için Sıla’nın eve girmesini beklerler Sıla ise eve gelir ama eve girmeden Ben Ayten teyzeye gidiyorum der eve girmez. Adamlar ise Sıla eve gelene kadar beklemekte kararlıdırlar.Sıla Ayten teyzeye hatırladıklarını anlatırken O herkesin bahsettiği Sıla ben olabilirim der.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir