Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti ve izleyici yorumları ve dizi tahminleri yazımızın devamında beğeninize sunulmuştur.Yorum Bölümünden Dizi hayranlarının yorumlarını bekliyoruz.  Dün ki bölümde Sıla eve eve girer girmez Meltem’in babasının adamları evi ateşe verdiler.Sıla ve sözde kayın validesi evde idi.Bu gün ise olaylar şöyle gelişti.

Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti 

Tarık Sılanın yaşadığı eve Hacer hanım diye tanıdığı yani Sıla’nın ona verdiği yüzüğü geri vermeye gitmişti.Evin alevler içinde olduğunu gördü.Meltem ise Sıla’nın öldüğünden emin olmak için oradaydı. Meltem Tarık’ı Sıla’yı kurtarmak için eve girdiğini görünce onu itti ve eve kendisi girdi Tarık Sıla’yı görecek diye kendini ateşin ortasına attı ama Sıla’yı kurtarmadı tabi Sıla’nın başına bir şeyle vurup bayılttı ve içeriden kendisi çıktı.

Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti 

Beni hemen doktora götür  dedi Tarık’a. Rüstem ise öyle durmuş yanan evine bakıyordu Ayten teyze ise tüh senin gibi kocaya kızı içeriden kurtarsana dedi ama Rüstem oralı olmadı Ayten teyze kendisi girdi ve Sıla’yı oradan çıkardı Rüstem Sıla’yı omuzunda taşırken Tarık onu karşıdan gördü Meltem ısrarla hastane diye tutturunca gitmek zorunda kaldılar.Sonra Meltem ve Sıla aynı hastanede tedavi oluyorlardı. 

Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 

Tarık’ın Sıla’yı görmesi an meselesi idi.  Babası ve Meltem  Sıladan kurtulamamış olmanın üzüntüsünü yaşarken bir yandan da ondan kurtulmanın yeni planlarını yapıyorlardı.Tarık Tam Sıla’nın görmek için yoğun bakıma girmek isterken hemşire  Hacer hanımı odaya alacağız orada ziyaret edin dedi ve yine Tarık ve Sıla karşılaşması direkten döndü offffff.
Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 143. Bölüm 29 Ekim Özeti 
 Tarık ve Meltem koridorda konuşurlarken hemşire geldi ve Meltem hanım odanıza gitmelisiniz doktorlar gelecek dedi o gitti Tarık ise bir odanın kapısın dan içeriye bakarken aman Allah’ım bu olamaz dedi ne gördüğünü biz göremedik o gördüğü Sıla mıydı yoksa yine bir hayal kırıklığı mı yaşayacağız. önümüzdeki hafta kaldığımız yerden devam edeceğiz.Sizlerde dizi hakkında yada sitemiz hakkında düşüncelerinizi bizlerle sitemizin yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beni Bırakma Dizisi 29 Ekim Özeti 

Emre ise Zeynep’e inanmamış ve evin mutfağına kadar girmişti. Zeynep’e kolye nerede ya sen söylersin yada ben ispatlamak zorunda kalacağım dedi ve Zeynep’in boynundaki kolyeyi görebilmek için gömleğini açtı ama kolye o kolye değildi.Bu sırada Zeynep’in annesi Hülya içeriye girdi Emre ve Zeynep’e çok sinirlendi. Kızı Zeynep’e ben namusum için yaşadım senide bu şekilde yetiştirdim sen nasıl oluyor da Emre’yi eve alabiliyorsun diye kızına çıkıştı.

Sen evli bir kadınsın ve üzerine titreyen bir kocan var bunu nasıl yaparsın deyince Zeynep annesine Bora ile hiç bir zaman gerçek karı koca olmadıklarını anlattı. Annesi iyice şaşırmıştı çok kızgındı ve Aslı ile evden ayrıldı. Esin ise Bora ve Zeynep’in evinde kolye aramaya devam ediyordu sonunda amacına ulaştı kolyeyi buldu.
Esin kızı Cansu’ya kolyeyi verdi ve bunu Emre’ye göster bunu gördükten sonra Zeynep’i artık aklından çıkaracak diye akıl verirken Arzu hanım konuşulanları duydu ve bu evlilik olmayacak buna müsaade etmeyeceğim dedi kendi kendine.Zeynep ise kendini Bora’nın eşi olarak kabul ettirmeye çalıştı Bora yatak odasına gelince gitme yanımda kal dedi Tabi Bora şok dizi bu anda bitti.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir