Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Fragman Özeti Beni Bırakma dünkü bölümde Tarık Ayten teyzenin evine gelmişti. Ayten teyze ise Hacer’in yani Sıla’nın yardıma ihtiyacı olduğunu onu Rüstem’in elinden kurtarılması gerektiğini Tarık’a söyledi.Tarık ve Ayten teyze Rüstem’in evine jandarma eşliğinde giderler bunlardan haberdar olan Meltem Sıla’yı Sevda ile birlikte gizlice evden kaçırırlar arabaya yarı baygın olan Sıla’yı bindirirler.

Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim  Özeti

Sevda onu arabayla alır gider Jandarma ise Sıla’yı yani Hatice’yi evde bulamayınca Rüstem’e eğer kanun dışı bir şey varsa sonuna kadar araştırırız dediler ve evden ayrıldılar. Rüstem ile Sıla polisler tarafından karakola ifadeye çağrılır. Bir yandan Rüstem Bir yandan anası Sıla’ya sakın bir delilik yapma yoksa seni mahvederiz diye tehdit ederler. Sıla çaresiz kalır ve halinden memnun olduğunu anlatır. Görevli Polis ise kolundaki Morlukları sorar ama bir şey çıkmaz bu sorgudan.Tarık Sıla’ya arkasından seslenir artık yüz yüze gelmeleri an meselesidir.

Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Fragman

Emre’nin Suriye den eve dönmesiyle ailesi çok mutludur fakat Emre’nin kafası çok karışıktır. Suriye’de ona yardım eden kişinin Zeynep olduğundan emindir ama bir türlü bunu ispat edemez.Cansu ve annesi Esin Sayar’ların evinde onların mutluluğuna eşlik ederlerken bir yandan da Cansu’nun Suriye’de Emre’ye yardım eden kişi olduğu yalanına devam ederler.
Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Fragman Özeti
Beni Bırakma Dizisi 15 Ekim Fragman Özeti
Cansu telefonunu Emre’nin odasında unutur. Zeynep Emre’nin ona Suriye’de verdiği kolye hakkında Cansu ile konuşmak ister ve Cansuyu arar aramayı emre görür ve telefonu açar Zeynep Cansu’ya hemen konuşmamız gerek der Emre sesini çıkarmadan dinler Zeynep buna bir anlam veremez ve telefonu kapatır.
Emre telefonu Cansu’ya getirir ve bunu odada unutmuşsun der telefonu Cansu’ya verir telefon bir daha çalar arayan tabiki Zeynep’tir Cansu Bankadan arıyorlar diye yalan söyler ama Emre buna tabi ki inanmaz.Yemekten sonra  Emre Cansu’ya  konuşalım mı diye ayrı bir yere çağırır ve bu olanları ona sorar o sırada Zeynep yeniden Cansuyu arar Emre ona sormak istediklerini Cansu’ya söyletir ama Zeynep sesin uzaktan geldiğini ve megafonun açık olduğunu anlar ve Cansu’ya Suriye’den gelmişsin geçmiş oldun diye aradım der.

Emre yine şok olmuştur ama kararlıdır oradakinin Zeynep olduğuna emindir. Emre Hatay’da onu ameliyat eden doktoru bulur niyeti ona ona yardım eden kızın simasını doktor bilmektedir. Emre’nin annesi Arzu hanım oğluna güvenir ve Zeynep’ten gerçekleri öğrenmek için evine gider ama haberi daha önce Bora’ya ulaşır. Esin yine boş durmaz ve hemen Bora’ya haberi uçurur. Bundan sonra  neler olacak Pazartesi gün ki bölümde izleyip göreceğiz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir