Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti ile ilgili yazımıza hoş geldiniz.Beni Bırakma Dizisinde  23 Ekim de Ne Oldu 140. Bölüm de neler olacak tüm detaylar yazımızın devamında. Beni Bırakma da en son Sıla Tarık’ın arabasına gizlice binmişti. Tarık Sıladan habersiz iş yerine doğru gitti Sıla arkada üzerini örtüp gizlendi bu sırada Meltem ve babası Sılanın olmadığını görünce telaşlandı ve hemen aramaya başladılar sonuç alamayınca güvenlik kameralarında Sılanın Tarık’ın arabasına bindiğini gördüler ve hepten paçaları tutuştu


Tarık Arabasındaki Sılay’ı görebilecek mi?

Sıla Tarık’ı ile beraber eve kadar geldi artık Tarık’ın odasında idi  ama saklanıyordu.Meltem ile babası ise durumu kontrol etmek için Tarık ve ailesinin evine geldiler Tarık’ın her eyden habersiz olduğunu görünce Meltem’in babası adamlarını aradı ve Sıla’nın nerede olursa olsun bulunmasını emretti.Tarık odasında Sıla ile olan resimlerine bakıyordu.

Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti

Sıla ise saklandığı yerden onu izliyordu.Odasına annesi Arzu geldi ve bir nişan törenine gitmemiz gerekiyor oğlum dedi Tarık ise anne ben böyle ortamlara girebilecek kadar iyi hissetmiyorum sizi bırakır ben geri dönerim dedi. Arzu hanım ise fotoğrafları gördü ve ah oğlum hala Sıla bu resimlere baka baka fena oluyorsun diye söylendi tabi bunları Sıla duydu ve bu Sıla kim ben bu evi nereden tanıyorum diye hafızasını zorladı.Evde kimsenin oladığını düşünen Sıla tam evden çıkacaktı ki evdeki hizmetçiye yakalandı evde hırsız var diye bağırdı hizmetçi ile Sıla karşı karşıya bakıştı kaldılar.Bakalım daha neler olacak.

Bora Zeynep’te olan kolyeyi öğrenmiş ve çıldırmıştı.Tam bu esnada Zeynep’in annesi Hülya ve Sıla geldiler konu kapandı.Ama bu önemli konuyu Bora’nın unutmaya niyeti yoktu.Misafirler gittikten sonra Bora hemen konuya tekrar döndü ve ben sana sende kolyenin olup olmadığını sordum neden bana yalan söyledin diye Zeynep’e bağırdı ve ortalığı dağıttı. 
Zeynep ise korktu ve kenara çekildi işte bu yüzden Bora Emre’nin adını duymaya dayanamıyorsun haline bak beni korkutuyorsun deyince Bora gardını düşürdü ve Zeynep’in ondan korkmasına üzüldü.Emre Cansu’dan kolyeyi istemişti bu bölümde kolyeyi almaya Can suların evine gittiler Cansu kolyeyi ararmış gibi yaptı zaten onda olmadığından emin olan Emre alaycı bir biçimde Cansu’yu izledi tabi kolyeyi bulamadı ve kusura bakma Emre emanetine sahip çıkamadım onu kaybettim dedi Emre ise ben onu emanet etmemiştim sahibine verdim dedi. 
Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti
Beni Bırakma Dizisi 139 Bölüm 23 Ekim Özeti

Beni Bırakma Dizisi 140 Bölüm Fragman 

Cansu’yu bırakıp Zeynep’in evine gitti Zeynep odada kendi kedine ağlıyordu Emre ise gizlice Zeynep Ve Bora’nın evine girdi yukarıya kadar çıkıtı az daha Bora’ya yakalanıyordu.Neyse ki bu olmadı Zeynep’in odasına kadar girdi kapı sesine Bora yine şüphelendi Emre ise odada kolyeyi arıyordu. Bora ise odaya doğru geliyordu aman çok heyecanlı. Tamda bu sahnede diz yine bitti yarın neler olacak sizlere tekrar yazılarımızda aktarmaya çalışacağız. Sizlerde dizi hakkında veya sitemiz hakkında düşüncelerinizi yorum bölümümüzden bizlere paylaşa bilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir