Anasayfa / Diziler / Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti

Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti

Beni Bırakma her gün  atv Ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.Zeynep ve Bora Emre’yi kurtarırlar. Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti ve izleyici yorumları yazımızın devamında.Bora Zeynep’in ısrarları sonucunda nefret ettiği Emreyi ölümden kurtarmak zorunda kalır. Emre’nin kana ihtiyacı vardır.Bora Cansu’yu arar ve hemen konum attığım yere gel der.Zeynep ise hastanede Emre’ye kan verir.
Yarı baygın olan Emre Zeynep’in elini tutar.Zeynep hastanede Emre için ağlarken Bora gelir ve sinir olmuş görünür.Zeynep’e Emre için üzülme ben haber verdim en iyi doktorlar ve en iyi malzemeler gelecek o iyi olacak der Zeynep şaşkındır bunu neden yapıyorsun dediğinde ise Bora seni üzgün görmeye dayanamıyorum. Sevdiğim için her şeyi yaparım der. Hastane ye uzman cerrahlar gelir. Bakalım Emre sağlığına kavuşabilecek mi ?

Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti

Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti
Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti

Sıla ile Tarık ise bir türlü karşılaşamazlar her seferinde Meltem engel olur.Meltem ve Tarık Sılanın kapısında beklerler ama Sıla komşuda dır.Yine karşılaşamazlar.Sıla rahatsızlanır Ayten teyze sen hamile misin yoksa  der sıla ise ben her gün düzenli hap kullanıyorum deyince Ayten komşu artık onları içme der Sıla ise o hapları Rüstem’in zorla içirdiğin Ayten teyzeye söyler.
Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti
Beni bırakma Dizisi 5 ekim Özeti
Komşu Kadın ise Sıla’ya o içtiğin ilaçların kağıtlarını bana getir diye sılaya söyler. Tarık arabasına ilerlerken yolda Sıla’ya aldığı küpenin tekini bulur ve anıları canlanır. Meltem’e bu Sıla’nın tokası der. Bu esnada her şeyden haberi olan Rüstem’in kızı o toka benim der ve alır. Tarık çaresiz Meltem’in yalanına inanır ve oradan ayrılırlar.Meltem Rüstem’i sıkıştırmaya devam eder ilaçları zamanında ver yoksa seni mahvederim diye onu tehdit eder.

Beni bırakma Dizisi 21 Eylül Özeti Yorumları

Beni Bırakma tüm heyecanıyla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizide olan gelişmeleri her gün yazılarımızda sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz Sizlerde  sitemize olmasını istediğiniz haberleri yorumlarınızla bizlere belirtebilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir