Anasayfa / Diziler / Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm 1 Kasım Özeti

Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm 1 Kasım Özeti

Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm 1 Kasım Özeti ve dizi yorumları ve dizi tahminlerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.Ben, Bırakma kaldığı yerden tüm hızıyla devam ediyor.Tarık Sıla’nın odasına girmiş bakarken dizi bitmişti.Tarık tabi ki yine Sıla’yı tanıyamadı çünkü Sıla yangından kurtulduğu için yüzü sarılı idi. Tarık gitti Meltem içeriye girdi ve Sıla’ya artık sayılı günlerin kaldı seni eninde sonunda öldüreceğim dedi.

Tarık, Sıla’nın yaşadığına emindir.

Tarık, Sıla’nın yaşadığına emindir. Sıla’yı bulmak kayıp ilanı bastırır. Meltem, Tarık’ı Sıla’nın öldüğüne ikna etmek için uğraşır ama başaramaz. Sonunda devreye Seher’i sokar. Bu sırada Rüstem de Sıla’yı öldürmek için plan yapar. Sıla’nın hafızası ise artık ilaç kullanmadığı için yavaş yavaş yerine gelmektedir. Cansu gerçekleri Emre’ye anlatmazsa, Arzu onu Emre’yle evlendireceğinin sözünü verir, tek bir şartı vardır Esin’i bir daha görmeyecektir. Bu arada Zeynep Emre’den son bir hatıra kalsın diye kolyeyi Arzu’dan geri ister. Arzu da kabul eder. İkili buluştuklarında Emre onları görür. Emre her şeyi anlayacak mı?

Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm 1 Kasım Özeti 

Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm Kasım Özeti
Beni Bırakma Dizisi 144. Bölüm Kasım Özeti 
Meltem babası Aslan’a Sıla Tarık diye sayıklamaya başladı hemen onu buradan uzaklaştırmalıyız dedi.Tarık ise doktorla konuşmak için odasına gider ve onu bulamaz bari Hacer hanıma gideyim uyanmıştır bir geçmiş olsun diyemedim der ve odaya gider.Hacer yani Sıla Tarık odada iken ağrıları yüzünden inler ama Tarık diye değil ay çatlı cam bunaldım bu ne bir göremedi duyamadı bile.Neyse Doktor içeriye girdi Tarık çıktı odadan. 
Tabi Sıla Tarık diye  sayıkladı.Tarık Meltem’i hastaneden çıkarır eve getirir.Meltem onu gönderir ve hiç zaman kaybetmeden Sılaya verdiği ilaçları bulup tekrar içirmeye başlamak ister.Babası Aslandan ise Sılayı tamamen ortadan kaldırmasını ister.Tarık ise Hacer hanım nasıl acaba diye düşünür ne onun yanına gitmek için çıkar.
Rüstem ise evini hala takip eden adamı fark eder onu takip eder ve Meltem’in babası Aslan’ın  evine kadar gelir Rüstem şaşkın burası neresi diye kendi kendine sorar ve bahçede Meltem’i görür.Tarık hastaneye gider cebindeki yüzüğü Sıla yani Hacer’in parmağına takar. Meltem’in artık yeni bir düşmanı vardır oda Rüstem 
Emre ve Zeynep cephesinde ise Cansu ve Esin aralarında kolye hakkında konuşurken Emre’nin annesi Arzu tüm gerçekleri duymuştu ve Esin’in yüzüne hepsini söyledi bununla da kalmayıp Esin ve kızı Cansuyu evden kovdu.Her şeyden habersiz olan Emre ise Cansu’ya yeşil ışık yakmakta idi Cansu çok mutlu oldu ama bu mutluluğu fazla uzun sürmedi annesi Esin Arzu hanımın tüm gerçekleri öğrendiğini onları evden kovduğunu kızına anlatır.
Zeynep ise Emre’nin ona verdiği kolyeyi arar ama bulamaz çok üzülür.Emre ise Hala Zeynep’i aklından çıkaramaz ama yeni bir başlangıçta yapması gerekir.Zeynep daralır ve evden çıkar Emre’de aynı durumdadır.Emre Zeynep ile gittiği bir evde onunla geçirdiği güzel zamanları hatırlar.Zeynep dolaşırken onuna aklına o ev gelir.Emre’de oradadır. İkisi de evin içinde bir birlerinden habersiz hayal kurarlar.Zeynep’in annesi Hülya Arzu hanımı arar ve konuşmak ister. Emre’nin Zeynep’in peşini bırakmasını yoksa bu rezilliği her keze anlatırım diye söyler

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir