Anasayfa / Diziler / Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir Diye merak edenler için hemen açıklayalım dizide Hande karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Nur Berfin Ciroğlu’dur. Bir Litre Göz Yaşı yeni sezonda Ekranlara gelmeye başladı karakterleri yavaş yavaş tanımaya başladık bu yazımızda sizler için tanıtacağımız oyuncumuz ise dizide Hande karakterini canladıran oyuncu. Oyuncunu gerçek adını ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını sizlerle paylaşacağız.


Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir

Bir Litre Göz Yaşı dizisinde Hande Cihan’ın en yakın arkadaşıdır hiç ayrılmazlar hatta üniversite sınavında bile aynı yeri  kazanırlar ikisi de İstanbul Üniversitesini kazanır.Hatta üniversitenin içinde dolaşırken Mahir’i de ora Görürler ve çok mutlu olurlar.Daha öncesinde Mahir  Cihan’ı sınava yetiştirmiş ve Hande ondan çok etkilenmiştir fakat bu durumdan Mahir’in haberi yoktur.İlerleyen Bölümler de neler olacak izleyip göreceğiz .
Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir
Bir Litre Gözyaşı Dizisi Hande Kimdir

Bir Litre Göz Yaşı Hande gerçek adı Nur Berfin Ciroğlu’dur. Nur Berfin Ciroğlu 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1.67 boyunda ve 50 kilodur.Bir çok reklam filminde oynayan oyuncunun ilk dizi deneyimi ise Adını Sen Koy dizisi olmuştur burada İpek rolünde Kervancı oğullarının bir çalışanı olarak rol almıştır.Boğaz İçi Üniversitesi mezunudur.
Nur Berfin Ciroğlu Hangi Dizilerde rol Almıştır.

Adını Sen Koy ve İpek

Oyuncumuz Nur Berfin Ciroğlu’na yeni dizisi Bir Litre Göz yaşın da  başarılar diliyoruz.

Bir Litre Gözyaşı Dizisi Mahir Kimdir? Mert Yazıcıoğlu

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir