Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri ile ilgili yazı dizimize hoş geldiniz.Sevilerek izlenen Bir zamanlar Çukurova dizisinde son bölüm neler olmuştu öncesinde kısaca hatırlayalım.

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri

Dizinin son bölümünde Hapiste bulunan Yılmaz yaralanmasına rağmen hayatta kalmayı başararak tekrar ceza evine dönmüştür.Yamanlar Çiftliğinin gelini olan Züleyha ise bebeğin günün yaklaştığından dolayı bir hayli endişelidir.Demir Yaman ise hapiste bulunan Yılmaz’ın hapisten çıkmaması için tüm kirli planlarını devreye sokmak için elinden geleni yapar ancak bunda pek başarılı olamaz.

Dizede tüm bunlar olup biterken diğer taraftan Yılmaz’ın amcasının kızı ise Zeliha ya düşmanlığını iyiden iyide arttırır.Mirasın gideceğini düşünen Demir’in amca kızı Şermin Gaffur’un karısı Saniye ile bir  olup akıllarındaki palanı devreye sokarlar. Züleyla’nın yatak odasını çok zehirli bir yılan türü olan engerek yılanı bırakırlar.

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet

Züleyha yılanı görür ve korkudan kaçarken merdivenlerden düşür.Bir süre baygın halde duran Züleyha uyanınca yılanın sokmadığını söyler ve bu sırada doğum başlar.Çiftlikte bunlar olup biterken hapishanede mahkumları ilgilendiren müjde radyodan duyrulur. Genel Af haberini alan mahkumlar bir hayli sevinir.

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri
Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Fragman 

Bu af diğer mahkumlar gibi Yılmaz’ı da ilgilendirmektedir. Demir ise Yılmaz’ın işini hastanede bitiremediği için af ile çıkmasına engel olmak için İstanbul’a gider.Ancak yetişemez ve Yılmaz tahliye olarak Adana yolunu tutar.Yılmaz hapiste tanıdığı ve baba diye hitap ettiği diziye yeni katılan Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ali Fekeli ile  dizinin yeni bölümünde yolları kesişecektir.Adanada Çiftliğe kadar girmeyi başaran Yılmaz Züleyha ya ulaşabilecek mi dizinin yeni bölümünde belli olacak


Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Tahminleri

Akıllardaki bir diğer soru ise Züleyha’nın bebeğinin sağ mı yoksa ölü mü doğacağı dır.Dizisi Kimdir ekibi olarak bu bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geleceğini tahmin ediyoruz.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisine Yeni Katılan Ali FEKELİ ile Demir YAMAN arasında bir mesele olduğu da çok açık ortadadır.Yılmaz hapisten çıkarken vedalaştığı Ali FEKELİ ye Demir YAMAN dan intikam almaya gideceğini söylediğinde ali FEKELİ bu duruma oldukça şaşırmıştı.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir