Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Bir Zamanlar Çukurova tüm heyecanı ile atv ekranlarında izleyiciyle buluşmaya devam ediyor.Son bölümde Züleyha dr Sabahattin!in aldığı biletle evden kaçmış ve Yılmaz’ı görmeye gitmişti.Bu haftaki yeni bölümde ise Demir eve geldi Züleyha’nın kaçtığı anlaşılınca ondan önce Yılmaz’ın kaldığı ceza evine vardı  Demir tedbirini almıştı.Züleyha Yılmaz’ı göremeden görevliler onu müdürün odasına aldı odada Demir oturuyordu Züleyha şaşkındı Demir ise öfkeli.Demir Züleyha ile konuştu eve gitmemiz gerekli dedi Züleyha Ağabeyimi görmeden mi gideceğiz dedi ve çok ısrar etti demir bu ısrarlar karşısında sinirlendi ve Züleyha’ya  tokat attı.
Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti
Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti

Bir Zamanlar Çukurova 6.Bölüm Fragman Özeti

Sabahattin ise planlarının tutup tutmadığını merak ediyordu Züleyha Demir ile konağa geri dönünce çok üzülür. Sabahattin Züleyha’nın yanına gelir ve çok üzgün olduğunu maalesef başaramadık sende benim gibi bunların arasında kaldın diye Züleyha’ya söyler.Dizinin kötü karakterlerinden olan Şermin Boş durmaz ve bir arkadaşı ile kocakarı ilaçları yapan bir kadının yanına giderler.Şermin’in amacı Züleyha’ya burada hazırlattığı ilacı yedirip bebeğini düşürtmek ti.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Cengaver Kimdir?

Ama yanlışlıkla ilacı kocası Sabahattin yedi ve ağrılar içinde tuvalete koştu.Sabahattin Şermin’in bir şeyler yaptığını anlamıştı ve ona bana söyle Züleyhayı neden öldürmek istedin bana söyle yoksa büyük hanıma söyliycem der.Şermin çaresiz itiraf etmek zorunda kalır öldürkmek değil sadece bebeğini düşürtmek istedim der. Sabahattin Demir’e seslenir ve hastaneye giderler.Bu sırada büyük hanım Gülten ve Züleyha’nın yakınlığından şüphelenir Gaffur’a söyler oda hemen Gülten’in yanına gider oda o esnada Züleyha’nın Yılmaza yazdığı mektupları yakmaktadır tabi bu Gaffur’un gözünden kaçmaz ve gerçekleri öğrenir. Mektuptan bir parça alır ve Demir beyi tehdit için saklar.
Yılmaz ise hapishanede bir oyun oynar koğuşta arbede çıkmasına sebep  olur arkadaşı ile anlaştığı gibi arkadaşı onu şişler Yılmaz hastaneye kaldırılır niyeti buradan kaçmaktır.Yılmaz hastaneden kaçar yaralıdır.Adana’da konağa kadar gelir atların yanında olan büyük hanımın boğazına bıçakla sarılır ve Züleyhayı sorar.Büyük hanım yani Hünkar hanım bilmiyorum der.Bu arbede yaşanırken Yılmaz’ın kafasına arkadan gelen kahya Gaffur vurur.Gaffur onu alır ve jandarmanın kapısına bırakır. Yılmazın yakalandığını öğrenen Demir bey hızla evden silahını alır ve çıkar Yılmazı tekmeler.Eve geri gelen Demir beyi annesi Hünkar hanım bekliyordu.Demir annesine seninle konuşmamız lazım der ve aslında Demir bey de gerçekleri bilmektedir. 
Züleyha’nın aslında Yılmaz’ın kardeşi değil karısı olduğunu bilir ve bunu ona Yılmaz söylemiştir. Annesinin bildiğini bilmeyen demir annesinin bu meseleyi hemen kabul etmesini anlamaz ama çokta üzerinde durmaz.Büyük hanım sadece bebeğin kimden olduğunu Demire sorar oda tabi ki benden der. Demir Bey Züleyhayı çık sevdiğini herşeye rağmen kabülü olduğunu annesine söyledi .Hünkar Hanım Demire  Yılmazın konağa geldiğini ve onu öldürmek istediğini Demire anlatır. Gaffurun yardım ettiğini yoksa Yılmaz onu öldüreceğini söyledi. Gaffur’u çiftlik kayalığın dan atmak isterken bu yardım Demir beyin elini kolunu bağladı.

Bir Zamanlar Çukurova Aha İle Vah İle Geçti Bu Ömrüm Şarkısı 

Zavallı Yılmaz ise jandarma karakolundan ceza evine doğru yola çıkartılır. Yılmaz çok öfkelidir ve kendi kendine yemin eder eğer sağ kalırsam canını ben alacağım Demir der.Büyük hanım Züleyha’ya ben arkadaşıma gidiyorum sende gel der Züleyha ise ben gelmiyorum der ve Yılmaz’ın olduğu ceza evini arar arabası bozulan büyük hanım Züleyha’nın elinden telefonu alır ama Züleyha Yılmazın kaçtığını fakat Adana’da tekrar yakalandığını öğrenmiştir. aralarında tartışma çıkar ve Züleyha kendini öldürmekle tehdit eder ama yapamaz tabi.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

1 yorum

  1. Çok güzel bir bölümdü.Takipteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir