Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı? Yeni bölümde neler olacak. Dizi hayranlarının merakla beklediği Bir Zamanlar Çukurova Dizisi ile ilgli bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz. ATV’nin Perşembe akşamları ekrana gelen ve yüksek reytinglerle, bütün rakiplerini geride bırakarak günün en çok seyredilen dizisi olan Bir Zamanlar Çukurova’nın 6. bölümünü de büyük bir heyecanla izledik. 
Hapishanede çıkan yangın ve Yılmaz’ın öldüğü haberinin üzerinden aylar geçmiş, Züleyha’nın karnı iyice büyümüş, doğum yaklaşmış. Sevdiği adamı öldü zanneden genç kadın, bebeği için, Yılmaz’ının hatırası çocuğu için yaşıyor. Oysa Yılmaz ölmemiş, o anda ölenler arasında adı çıkmış, gazetelerde bile öyle yer almış. Hastanede aylarca ağır yaralı olarak yattıktan sonra iyileşmiş. Ölmediğinden Demir ve Hünkar Hanımın da haberleri var. İyileşip koğuşa döndüğü haberi ise ikisini de endişelendiriyor.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Demir artık annesini ikinci plana atmış durumda, Adana Ticaret Odası başkanlığına seçilmesinin şerefine verdiği davete annesiyle değil, karısıyla gitmeyi düşünüyor. Ama Hünkar Hanım böyle bir şeyi kabul edecek gibi görünmüyor. Emrivaki yaparak gece davete o da gitti.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı Çıktı mı?

Bu arada Saniye yine Züleyha ile ilgili kötü şeyler söylerken yakalanınca başı derde girdi. Züleyha evin gelin hanımı olarak onu konaktan kovdu. Saniye ise kocasına meydan okuyarak Züleyha’dan özür dilemeyeceğini söyledi ama Gaffur, işini karısına tercih edince, kadın mecburen gidip Züleyha’dan özür diledi. Ama bunu affedecek gibi görünmüyor. 

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Özeti

Gaffur’un kızkardeşi, yengesinin bu tutumunu anlamıyor, eski gelin sana neler yapardı, ona saygı gösterirdin” dedi. Ama o asildi, bu kenarın dilberi” diyerek kıskançlığını dile getirdi Saniye. Kendisi gibi fakir birisinin hanım olmasını kabul edemiyor, kıskanıyor.
Bu arada Demir’in gerçek yüzünü izleyici olarak iyice görmüş durumdayız. Yılmaz’ın içeride öldürülmesi için adam tuttu. Bu sırada Af çıktı. Yılmaz’ın da aftan ayrarlanacağını duyan Demir ve annesinin canları sıkıldı. Demir Yılmaz’ın bir anönce öldürülmesi içni adamlar abaskı yaptı. Koğuşa yeni biri geldi, yılların mahkumu, delikanlı bir kabadayı, Ali Fekeli. Kerem Alışık’ın canlandırdığı karakter, hikayede bütün dengeleri değiştirecek gibi görünüyor. 

Bir Zamanlar Çukurova 7.Bölüm Özet, Fragman ve Tahminleri

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Yorumları

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Yorumları
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Yorumları
İlk iş olarak da önce Yılmaz’ı şişlenmekten kurtardı. Yılmaz, ilk başta kavga ettiği bu delikanlı adama minnettar oldu.
Demir’inn amcasının kızı Şermin, sürekli yurt dışındaki kızı için para istiyor. müsrifliğiyle herkesi bıktırmış durumda. sonunda Demir de Züleyha’nın lafından etkilenerek Şermin’e karşı tavır aldı ve “Bana olan borcun çok birikti, konağını bana sat” dedi. Bu teklife çok sinirlenen ama Demir’e bir şey belli etmeyen Şermin, intikam almaya karar verdi.
Demir, Yılmaz’ın öldürülemediğini, hapisten çıkacağını duyunca delirdi, hemen İstanbul’a doğru yola çıktı. Hapishane müdürüne baskı yapıp Yılmaz’ın tahliyesini geciktirmek istedi ama bunu beceremedi.
Hapisten çıkan Yılmaz bir kamyona atlayarak Adana’ya doğru yola düştü. Yılmaz’ı tren garı ve otobüs terminallerinde aratan Demir, bulamayınca kamyonla falan gittiğini tahmin etti, hemen yola çıktı.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı İzle

Bu arada, Şermin, para musluğu kesilince Züleyha’ya iyice düşman oldu, Saniye ile işbirliği yaparak kızı ortadan akldırmaya karar verdi. Haince bir plan kurdular, Saniye zehirli bir yılan yakaladı getirdi, Şermin de gizlice Züleyha’nın odasına götürdü. Hazır Demir de evde yokken Züleyha’dan kurtulmayı planladılar.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı İzle
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi 8.Bölüm Fragmanı İzle
Sabah Züleyha uyandı yataktan kalktı, yılanı görünce çığlık çığlığa koşarken merdivenlerden düştü. Kanlar içinde kalan kadının doğum sancıları da tuttu. Hünkar Hanım hemen ebeyi çağırttı. Ebe Züleyha’nın durumunun ciddi olduğunu söyledi. Hünkar Hanım hemen bebeği sordu. Bilmiyorum, doğunca göreceğiz dedi kadın. O sırada Züleyha çığlık çığlığa doğum yaparken Yılmaz da çiftliğe, konağın kağısına kadar gelmişti. Demir de son hızla Adana’ya doğru geliyordu.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir