Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ali Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ali Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ali Fekeli Kimdir?Adana Fekeliler Çiftliği Nerede? Dizide Fekeliler Ailesini hangi karakter canlandıracak? Fekeli Ne Demek? gibi soruların yanıtı  yazımızın devamında. Bir Zamanlar Çukurova dizisi atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor .Ekranlara geldiği tarihten itibaren reytingleri çok güzel olan dizi tüm hızıyla devam ediyor. ATV ekranlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova ana karakterleri Hünkar hanım Demir Züleyha ve Yılmaz dörtlüsünün arasında geçen olayları anlatıyordu.

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Ali Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Fekeliler Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi  Ali Fekeli Kimdir?
Şimdi ise Çukurova’nın en zenginleri olan Demir ve Hünkar Hanım’ın bu varlıkları aileden kalma büyük bir mirastır. Geçmişten gelen bir husumet vardır işte bu esnada devreye Fekeliler giriyor. Dizide ilk defa Fekelilerden Hünkar hanım Şermin’e bahsetmiş ve Fekeliler amcanı öldürdüler ocağımızı yıktılar diye söylemişti.

Adana Fekeliler Çiftliği Nerede?

Esk zamanlarda Demir’in babası ve Fekeli’nin Büyükleri bir nedenden dolayı araları gerginleşir ve bu kan davasına kadar varır.Fekeliler ise Demir’in babasını öldürür.
 Annesi Hünkar hanım ise Demir’i bu olaylardan uzak tutmak için yurt dışında gönderilmiş ve eğitimini yurt dışında almıştır.
Fakat yıllar sonra bu dava yeniden gündeme gelecek bu sefer bu kan davası olayına Yılmazda dahil olmuştur.

Bir Zamanlar Çukurova  Fekeli Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli gerçek adı Kerem Alışık yakından tanıdığımız oyuncu Kerem Alışık bir çok dizi ve filmlerde oynamıştır.5 Haziran 1960 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Büyük usta Sadri Alışık ve Çolpan İlhan’ın oğludur.İlk oyunculuk deneyimini ise Fırtınalar adlı dizide yaşamıştır.İlk sinema deneyimi ise Yönetmenliğini Savaş Ay’ın yaptığı Dansöz filmi ile olmuştur.1992 yılında Sibel Turnagöl ile evlenen oyuncunun bir oğlu vardır. Çift 1997 yılında ayrılmıştır. Kerem Alışık 2010 yılından beri Songül Öden ile birliktedir.

Kerem Alışık Hangi dizilerde rol almıştır?
Böyle mi Olacaktı,Fırtınalar, Hicran, Şükran Büfe,Günah,Yarın Geç Olmayacak,Beyoğlu Rüyası, Kumru, Baykuşların Saltanatı, Zehirli Çiçek,Deli Boran Destanı,Şarkılar Seni Söyler, Aşk Mahkumu, Son Yüzleşme, Kartallar Yüksek Uçar,Yol Ayrımı, Ben onu çok Sevdim, Kara Kutu, Oyuncumuza Yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinde başarılar diliyoruz.
Fekeli Ne Demek Kelime Anlamı Ne ?
Fekeli Ne Demek Kelime Anlamı Ne ?

Fekeli Ne Demek Kelime Anlamı Ne ?

Adana ilinin ilçeleri arasında yer almaktadır.Feke ilk çağlardan günümüze kadar bir çok kavim ve Devletlere yerleşim alanı olmuştur.Feke İlçesi: 36-37 kuzey enlemleri ile 34-35 doğu boylamları arasında Akdeniz Bölgesinin kuzey doğusunda yer almaktadır. Ortalama rakım 620 m.dir. Adana’nın en eski ve turizme açık ilçelerinden biridir. 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir