Anasayfa / Diziler / Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin’in Kızı Betül Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin’in Kızı Betül Kimdir?

Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin’in Kızı Betül Kimdir? Yamanlar Çiftliğinin sahibi Demir beyin amcasının kızı olan Şermin ve Sabahattin’in  Paris’te okuyan kızı Şermin karakteri dizi hayranları tarafından merak edildi.Fransa da bulunan ve Paris’te okuyan Şermin harcadığı paralar ile dizide sık sık gündeme gelen bir karakter.Şermin amcasının oğlu Demir’den sürekli olarak kızı Şermin için para istemektedir.


 Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin’in Kızı Betül Kimdir?

Dizide Betül karakteri şimdilik ekranlara gelmediği için oyuncunun diziye dahil olup olmayacağı  belli değil.Dizinin ilerleyen bölümlerinde belki ekranlara gelecektir Betül karakteri.Demir tarafından bol bol para gönderilen Şermin’in kızı Betül’e bir müddet para akışı kesilecek.
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin'in Kızı Betül Kimdir?
Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Şermin’in Kızı Betül Kimdir?
Zira Demir artık Şermin’in kendisinden sık sık para istemesi olayına sinirlenen Demir Şermin’e oturduğu evi kendisine satmasını ister.Bu teklifi reddeden Şermin bakalım para konusunu nasıl çözecek.Zira kızı Betül para harcamayı çok seven birisi.
Doktor Sabahattin’in babası ile annesi Şermin aslında hiç te iyi anlaşamıyorlar.Betül’ün babası her fırsatta ayrılmak istediğini belirtse de bu teklifi Şermin tarafından kabul görmüyor.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir