Anasayfa / Diziler / Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı

Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı

Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı İlgiyle izlenen Bizim Hikaye Dizisinde Emre Karakterine hayat veriyor.Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Bizim Hikaye Fox tv ekranlarında Perşembe akşamları izleyiciyi ekrana kilitliyor. Bizim Hikaye konusu ise kısaca şöyle.Annelerinin 5 çocuğu terk edip gittikten sonra bu 5 çocuğun hayat mücadelesini anlatıyor. Birde   başlarında alkolik bir baba vardır.Filiz ise tüm kardeşlerine bakar hayata tüm olumsuzluklara rağmen sıkı sıkı tutunur.
Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı
Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı

Bizim Hikaye Dizisi Emre Kimdir? Emir Taha Sarı

Filiz aynı zamanda geçici işlerle çalışarak para kazanmaya çalışır.Kardeşleri’de bu zorluklar nedeni ile rehavete kapılmazlar dimdik ayakta durur ve birbirlerine destek olurlar.Filiz için  hayat böyle rutin devam ederken karşısına yakışıklı ve karizmatik bir adam yani Barış girer.Barış hem Filiz’i hemde ailesini çok sever ve onlardan biri yani aileden biri olmak için elinden geleni yapar Filizin de gönlüne girmek ister.
Bizim Hikaye oyuncu ve konusu ile merak edilen dizilerden bundan dolayı diziye yeni giren isimlerde merak konusu oluyor bizlerde yazılarımızda sizlerle bu yeni isimleri tanıtmaya devam edeceğiz. Bizim Hikaye dizisine 40. bölümde diziye dahil olan Emre kimdir gerçek adı daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır.Sizlerle paylaşacağız. Emre dizide Kiraz ile karşılaşır.Kirazın sevgilisi olarak izleyici karşısına çıkacak.Şimdi sizlere Emre kimdir gerçek adı nedir.

Bizim Hikaye Emre gerçek adı Emir Taha Sarı’dır.17 yaşında Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesinde Tiyatro bölümü 11. öğrencisi 1.81 boyunda ve 63 kilodur.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir