Anasayfa / Diziler / Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya

Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya

Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya dizide Aysel karakteri ile dizide rol alacaktır.Yeni sezonda yeni diziler bir bir ekranlara gelmeye devam ediyor. Bizlerde sizlere bu dizilerdeki oyuncuları ve dizi hakkında bilgileri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Atv’nin yeni dizisi Can Kırıkları oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz.Yazımızda dizide Aysel karakterine can veren oyuncumuzu tanıtacağız gerçek adı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını sizlerle paylaşacağız.

Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya

Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya
Can Kırıkları Dizisi Aysel Kimdir? Ecek Özkaya

Dizide Aysel Haşmet Köprülü’nün biricik kızı.Kızını Karanlık illerinden uzak tutmuştur. Aysel ise her kız çocuğu gibi babasına hayran bir çocuk olarak yetişmiştir.Bu yüzden babasının usulsüz işlerini hiç bir zaman eleştirmemiştir.Gayet güzel ve akıllı bir kızdır.Dizide aynı zamanda Cihan Karadağ’ın güzeller güzeli Eşini canlandıracaktır.

Can Kırıkları Dizisi Zeynep Kimdir?Funda Eryiğit

Cihan Karadağ’ın karısı. Bakımlı, güzel, akıllı, babasına düşkün ve güçlü bir kadın. Babasının karanlık dünyasını hiç bir zaman sorgulamamış, eleştirmemiş. Cihan’la tanışana kadar babasına aşık bir kız çocuğu olarak büyümüştür.


Can Kırıkları Aysel Kimdir?

Can Kırıkları Aysel Gerçek adı Ecem Özkaya 25 Haziran 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Üniversiteyi ise Maltepe Üniversitesi Radyo ve Televizyonculuk bölümünde tamamlamıştır.1.75 boyunda ve 55 kilodur.Yengeç burcudur.
2010 yılında oynaduğı Cümbür Cemaat dizisinde rol arkadaşı olan Mustafa Üstündağ ile dünya evine girmiştir.Bir çok dizi ve filmlerde oynayan oyuncu en çok kitleye Zengin kız Fakir oğlan dizisindeki rolüyle ulaşmıştır.
Ecem Özkaya hangi dizilerde rol Almıştır?

Kartallar Yüksek Uçar
Elveda Rumeli
İyi Uçuşlar
Nakş_ı Dil Sultanı
İffet
Hayat Şarkısı
Cümbür Cemaat Aile 
Zengin Kız Fakir Oğlan
Oyuncumuza yeni dizisi Can Kırıkların da başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir