Anasayfa / Diziler / Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik

Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik

Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik dizide kerem rolünü canlandıracak. ATV’nin yeni dizisi Can Kırıkları ekranlara gelmeye hazırlanıyor bizlerde sizler için dizinin oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz.Konusu ve Oyuncuları itibari ile atv’nin idialı yapımlarından olan dizi Can Kırıkları izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.Yönetmenliğini Kırgın Çiçeklerinde yönetmenliğini yapmış olan Serkan Birinci’dir .

Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik 

Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik
Can Kırıkları Dizisi Kerem Kimdir ?Özgür Çevik 

Dizide Kerem başarılı doğrudan şaşmayan bir savcıdır.Bu karakteri kendisinde iç hesaplaşmalara sebep olsa da Kerem budur.Evlidir ve eşini çok sevmektedir.

Can Kırıkları dizisinde sizlere tanıtacağımız oyuncu ise dizide Kerem karakterini canlandıran oyuncu kimdir gerçek adı özel hayatı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını sizler için araştırıp sizlerle paylaşacağız.

Can Kırıkları Kerem gerçek ismi Özgür Çevik.27 Mayıs 1981 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.Ankarada Doğmasına rağmen 5 yaşına gelene kadar İstanbul’da yaşamıştır. ilk Orta ve Lise öğrenimini çeşitli illerde bitirmiş en son Lise öğrenimini Lüleburgaz’da tamamlamıştır.Üniversite eğitimini ise İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Felsefe Bölümünü kazandı 2007 yılında Mezun oldu.Aynı zamanda müzik çalışmalarında devam etti.

Okulu devam ederken bir zamanların efsane yarışma progremı Akedemi Türkiye yarışmasına katıldı ve bu yarışma onun hayatında önemli bir dönüm noktası oldu.

Milyonların karşısına bu yarışmayla çıkan oyuncu bu sayede ilk dizi teklifinde almış oldu 2004 _2007 yılları arasında yayınlanan Yabancı Damat dizisinde Niko karakterine can verdi ve çok sevildi sonrasında bir çok dizi ve filmlerde onayan oyuncu en Son Kırgın Çiçekler dizisinde Toprak karakterine hayat vermiştir.

Oyuncumuza Son dizisi Can Kırıkları adlı dizide bol şanslar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir