Anasayfa / Diziler / Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir?

Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir?

Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir? Onur Saylak Çarpışma Dizisinde Veli Cevher karakteri ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. Çarpışma dizisi henüz ekranlara gelmedi ama  fragmanları yayınlandı oyuncuları ve konusu ile merak konusu. Yeni oyuncular da diziye dahil olmaya devam ediyor.Diziye yeni giren karakter ise Veli Cevher.Çarpışma dizisi yönetmeni Ulaç Bayraktar senaristi ise Ali Aydın dır yapımcılığını ise Ay yapım üstlenmiştir.

Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir? 

Baş rollerin  de Kıvanç Tatlıtuğ , Alperen Duymaz,Melisa Aslı Pamuk, Elçin Sangu oynamaktadır Kasım ayında başlaması beklenen diziyi merakla bekliyoruz. Çarpışma dizisi Veli Cevher Kimdir gerçek adı daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır sizler için yazımızda paylaşacağız.
Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir?
Çarpışma Dizisi Veli Cevher Kimdir? 

Çarpışma  Dizisi Veli Cevher gerçek adı Onur Saylak’tır. Onur Saylak 12 Eylül 1977 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir.Orta doğu Teknik Üniversitesi Fizik Bölümünde okudu oldu.Daha muzun olmadan okulun İletişim Fakültesi Tiyatro Topluluğunda Tiyatro yapmaya başladı.Oyunculuk hayatına bu şekilde devam etmek isteyen oyuncu okuduğu okuldan ayrılıp Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okumaya başladı.

İlk televizyon deneyimini ise 2003 yılında trt ekranlarında yayınlanan Hadi Gidelim  adlı programda yaşadı.
2010 yılında ise Tuğba Büyüküstün ve Cansel Elçin’in baş rollerinde oynadığı dizi Gönül çelen dizisinde oynadı.

Onur Saylak hangi dizlerde rol almıştır.

Bizim Evin Halleri,Yuvadan Bir Kuş Uçtu, Aşk buraya uğramıyor,Yabancı Damat,Ne Seninle Ne Sensiz,Kod Adı, Hisarbuselik,Asi,Nefes, Kod Adı Kaos, Gönül çelen,Sensiz olmaz,Ağır Roman Yeni Dünya, Hatırla Gönül, Vatanım Sensin,
Oyuncumuza son dizisi Çarpışma da başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir