Anasayfa / Diziler / Çocuklar Duymasın Dizisi 55 Bölüm Özet Fragman

Çocuklar Duymasın Dizisi 55 Bölüm Özet Fragman

Çocuklar Duymasın Dizisi 55 Bölüm Özet Fragman yazımıza hoş geldiniz. Kanal D’nin sevilen dizisi Çocuklar Duymasın geçen bölümde Emre ile Simay aralarındaki fikir ayrılığını giderememiş ve ayrılmaya karar vermişlerdi. Yeni bölümde bu kararı aileler büyük bir üzüntü ve şaşkınlıkla karşıladılar. Gerek Simay gerekse Emre, ayrılık kararlarının nedenini söylemek istemediler, uzun süre de susmakta direttiler. Ama herkes merak edince kısa süre içinde dedikodular çıktı, Emre Simay’ı aldatmış falan diye. Bunun üzerine çocukları eve çağırdılar ve ciddi bir şekilde sordular, ne oldu diye.  Simay’ın anne ve babasını da çağırdılar, onlar da öğrensinler diye.

Çocuklar Duymasın Dizisi 55 Bölüm Özet Fragman

Emre aralarındaki anlaşmazlığın sebebini açıkladı. Tunalar İzmir’e gidecekleri için, onların boşaltacakları daireye biz taşınalım, annelerle altlı üstlü olalım. İlerde çocuğumuz olursa annemler, emine bakarlar, hep bir arada olruuz demiş. Simay da kesinlikle buna yanaşmamış. Haluk olumlu karşıladı, iyi fikirmiş dedi. Simay’ın annesi de beğendi fikri, “Biz de gelir buraya taşınırız, hepimiz bir arada oluruz” dedi.Meltem ise bunu hiç iyi bit fikir olmadığını, Simay’a katıldığını söyledi. Bizlerden, iki aileden de uzak olun ki, kendi ailenizi kendi kararlarınızla yönetin dedi. Onun söyledikleri ortalığı yumuşattı. Emre ile Simay da ayrılma kararından vazgeçtiler. Herkes rahat bir nefes aldı.
Gönül ile Tuna İzmir’e taşınmaya karar verdiler ama İzmir’in içinde mi, bir sahil beldesinde mi yaşayacakları konusunda karar veremiyorlar. Tuna Sahil beldesine yerleşmek istiyor, Gönül ise Şehir merkezinde yaşamak istiyor. Çocuklara sordular. Merve zaten sadece tatilde geleceğini, sahil kenarının onun işine gelceğini söyledi. Orçun da şehirde yaşamak istiyor.
Kadriye Hanım ve hatice düğün için köye gitmeye heveslendiler, Hüseyin ile Şükrü de üç kadın için uçak bileti aldılar gidecekler ama Emine’nin uçak korkusu var. Jetlak Özlem ona yardım etmeye çalıştı. Ama kolay olmayacak gibi görünüyor.
Dünürler nişan ve düğünü konuşmak için bir yerde buluşmuşlardı. Konuştular, anlaştılar. O sırada yanlarına Haluk’u tanıyan bir adam geldi. Ama Haluk ve diğerleri onu tanımayalar. O isre haklarında her şeyi biliyor. Eve de geldi çay içmeye. Hepsi uğraştılar adamın adını öğrenmek için. Sonunda öğrendiler ama adamın kim olduğunu bilemediler. Açıkça soramadılar da.
Bu arada Arda Emrelerin şirketini ele geçirme planını gerçekleştirdi. Yüzde 51’i kabul ettiler. Anlaşma olduktan sonra da patronu tanışmak üzere eve çağırdılar. Bakalım Arda’yı görünce ne yapacaklar.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir