Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler hangileridir.Tüm Detaylar yazımızın devamında.Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ediyor.Başarlı diziye yeni katılan oyuncular ile dizi kadrosu gün geçtikçe dahada güçleniyor.Diziye yeni katılan oyuncular arasında yer alan ve dizide Judy (Judi) karakterini canlandıracak olan oyuncu hakkında tüm detaylar yazımızda.

Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler
Çukur Dizisi Judy Kimdir? Gerçek Adı Oynadığı Diziler

Sevilerek izlenen Çukur dizisinde diziye ilerleyen bölümlerde dahil olması beklenen Judy karakteri henüz netleşmediği için sizlere yanıltıcı bilgiler vermemek adına şimdilik konu ile ilgili detaylar veremiyoruz.Ancak dizi karakteri hakkında detaylar geldikçe yazımız güncellenecek tir.
Çukur dizisinde Yamaç, Vartolu ve Cumali Çukur’u geri almak için Karakuzular ile büyük bir mücadeleye girmek için hazırlanıyor.Ha bu arada her iki tarafından başına bela olan başka bir suç örgütü bulunuyor.İlk önce her iki taraf el ele vererek bu beladan kurtulmak için çaba gösterecek.Daha sonra ise kavga ve mücadele kaldığı yerden devam edecek.

Çukur Dizisi Judy Kimdir? 

Dizide tüm bunlar olup biterken diğer taraftan ise Yamaç’ın babası ve ailenin diğer üyelerinin ne zaman diziye dahil olacağı ve aktif olarak savaşa katılacağı da bir diğer merak konusu. Hemen her bölüm yeni bir karakterin diziye dahil olduğu Çukur dizisinde Judy rolünü Belgüzar Korel isimli oyuncunun canlandıracağı da kulislerde yer alırken  bu konuda bakalım ilerki günlerde ne tür gelişmeler olacak.

Çukur Dizisi Rahman Kimdir

Çukur dizisinde yeni bölümde tahminlerimize göre kısa bir süre Karakuzular ve Koçavalılar arasında dostluk olacak gibi görünüyor.Çünkü her iki aileninde adamlarını eline geçiren yabancı mafya onlarda Tırcı Seyfettin isminde birisini öldürmesini isterler.Ancak bu iş biraz zordur.Bakalım bu zorlu görevi iki düşman bir olup öldürmeyi başarabilecek mi yeni bölümde izleyip göreceğiz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir