Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamı

Çukur Dizisi Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamı

Çukur Dizisi  Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamı rolü ile oynayan oyuncunun gerçek adı Ramin Nazir’dir. Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Pazartesi akşamlarının sevilerek izlenen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ediyor. Dizide ikinci sezonda yeni rol alan oyuncular da izleyenler tarafından bir hayli merak ediliyor. Kara kuzular çetesinin  adamlarından olan ve hiç konuşmayan Dilsiz olduğu değerlendirilen oyuncununda gerçek adı merak edildi. 

Çukur Dizisi  Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamı

Kelime anlamı susan konuşmayan olan Lal Karakuzular’ın evlerinde duran adamların başında yer alıyor. Evde tüm işlemlerden kendisi sorumlu olan Lal Vartolu’nun karısı Saadet’e bakar.Aslında duygusal bir karakter olan Lal Karakuzular’ın içinde olmaması gereken bir karakter.
Çukur Dizisi  Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamı
Çukur Dizisi  Lal Kimdir Kara Kuzuların Dilsiz Adamıle
Dizide  Lal rolü ile ekranlara gelen oyuncunun gerçek adı Ramin Nazir’dir. Azerbaycan  Bakü doğumlu olan oyuncu İstanbul da tiyatrolarda oynamıştır.Acayip Tipler isimli programda da yer alan oyuncu Çukurda gösterdiği performans ile göz dolduruyor. Ramin Nazir, Artiz Mektebi ve 7 Kocalı Hürmüz isimli oyunlarda yer almıştır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir