Anasayfa / Diziler / Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?

Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?

Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?Muhammed Cangören beydir. 1951 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu Afganistan ülkesinin Maymana şehrinde doğmuştur.Detaylar yazımızın devamında…Sevilerek izlenen Pazartesi akşamlarının fenomen dizisi Çukur tüm heyecanı ile devam ediyor.Dizi devam ederken bir yandan da diziye yeni oyuncular birer ikişer dahil olmaya devam ediyor.Bu oyunculardan biriside diziye diziye Reşit karakteri ile dahil olan son oyuncu Muhammed Cangören oldu.

Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir

Diziye yeni katılan Reşit  dizinin ana karakterlerinden birisi olan Sadettin namı değer Vartolu ile daha önce çalışmış ve tanışık birisidir.Bomba konusunda tam bir uzman olan Reşit dizide kimde taraf olacak ilerleyen bölümlerde göreceğiz.Çukur dizisinde yen sezonda mahalle Karakuzular tarafından ele geçirilmiş ve Koçava ailesi adeta dağılmıştı.

Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?
Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?
Mahalleyi yeniden almaya karar veren Yamaç abisi Cumali ve Vartolu’yu zor da olsa bir araya getirmeyi başarır.Muhteşem bir ikili olan Vartolu ve Cumali karakterleri izleyicilerden tam not aldı diyebiliriz. Mahalle gençlerinden bazılarının  Yamaç’ın tarafına geçmek istediği gözlerinden belli olsa da şimdilik Yamaç’ın yanında yer almazlar. 
Dizinin yen bölümünde Vartolu Mahalleyi geri almak için eskiden tanıdığı bir isim olan Reşit ile irtibata geçer.Cumali ve Yamaç’a Reşit’i tanıtan Vartolu  bomba ve patlayıcı maddeler konusunda Reşit’in tam bir uzman olduğunu söyler.
Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?
Çukur Dizisi Reşit Kimdir Nerelidir?


Çukur Dizisi Reşit Gerçek Adı 

Çukur dizisine dahil olan Reşit karakterinin gerçek adı  Muhammed Cangören beydir. 1951 yılında dünyaya gelen başarılı oyuncu Afganistan ülkesinin Maymana şehrinde doğmuştur.Çukur’un yeni oyuncusunu hemen herkes bazı dizilerden hatırlayacaktır eminiz ki. Bekir Ağa rolü ile bir zamanlar İkinci Bahar isimli dizide rol alan Çukur’un Reşit’i Abuzer Kömürcü karakteri ile uzun soluklu dizi  “Kurtlar Vadisi”nde de rol almıştır.  Sıtkı olarak rol aldığı Sakarya Fırat dizisinden de bir dönemin hatırlayacağı oyuncu şimdilerde Çukur dizisinde Reşit karakteri ile ekranlarda.

Çukur Reşit Öldü Mü Diziden Ayrıldı mı

Çukur dizisinde rol alan Reşit dizide ne kadar rol alacak şimdilik bilinmiyor.Tahminlerimize göre rolü gereği bomba ve patlayıcı maddeler ile arası iyi olan oyuncunun dizide fazla uzun ömürlü olacağını tahmin etmiyoruz.Dizide ana karakterler bu sezon oldukça fazla oldu.Zira geçen sezon Yamaç ve Vartolu arasında dizi yön bulurken bu sezon Cumali ile birlikte Yamaç geri planda kalırken Vartolu nun yeri ise Karakuzular tarafından dolduruldu.


Çukur Dizisi Reşit Giydiği Kıyafetler 

Çukur dizisinde Reşit karakterinin dizide giydiği kıyafetlerde dizi hayranlarının merak ettiği bir diğer konu oldu.Diziye yeni dahil olan oyuncunun giydiği kıyafetler hakkında yorumlarınızı bu bölümden yapabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir