Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Dizisi Evdokya Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi Evdokya Kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi  Evdokya Kimdir diye merak edenlere hemen açıklayalım dizide Kimya Gökçe Aytaç Evdokya karakterine hayat verecek. TRT ‘nin fenomen dizisi Diriliş Etuğrul yeni sezona henüz girmedi izleyiciler sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyor.Yeni sezonda  diziye yeni oyuncular da dahil oldu bizler bu yeni oyuncularımızı yazılarımızda sizlere tanıtmaya devam ediyoruz .
Diriliş Ertuğrul Dizisi  Evdokya Kimdir
Diriliş Ertuğrul Dizisi  Evdokya Kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni katılan karakter Evdokya. Evdokya kimdir gerçek adı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz. Evdokya Rumların bölgesinde güzelliğiyle nam salmış bir genç kızdır. Öyle olacak ki Ertuğrul’u görür görmez aşık olacak peki bu aşk evlilikle mi sonuçlanacak tarihte böyle bir aşk ve evlilik yok bakalım dizide neler olacak.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Evdokya kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Evdokya’yı canlandıran oyuncunun adı Kimya Gökçe Aytaç 1989 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.1.75 boyunda olan oyuncu 55 kilodur.
 Yahşi Cazibede tanıştığı atnı zamanda rol arkadaşı olan Gökçe Özyol ile evlenen oyuncu şiddetli geçimsizlik sebebiyle  sonrasında boşandı. Bir çok dizide oynayan oyuncu Erkenci kuşta hayat verdiği Polen karakteri ile izleyici tarafından tanındı.Çok ilgi çekici ve havalı bir karakter olan Polen Can Yaman le partner olmuş ve güzel iş çıkarmışlardır.

Kimya Gökçe Aytaç Hangi Dizilerde Rol Almıştır.
Medcezir
Zeyrek İle Çeyrek
Kertenkele
Rüzgarın Kalbi
İki Yalancı
Ufak tefek Cinayetler.
Servet Erkenci Kuş
Diriliş Ertuğrul 
Oyuncumuz Kimya Gökçe Aytaç’a yeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da başarılar diliyoruz.

Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir