Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir

Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir ? Diriliş Ertuğrul Umur Bey gerçek adı Ünal Silver’dir. Ünal Server  16 Temmuz 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.70 yaşında olan oyuncunun bir oğlu ve Şefika Natalie adında Almanya da yaşayan ve Pedagog olan bir kızı vardır.Diriliş Ertuğrul 5. sezonunda trt ekranlarında olmaya devam edecek.Yeni sezona geç başlayacak olan dizide yeni oyuncular da belli olmaya başladı.Oyuncular belirginleştikçe biz de sizlerle yazılarımızda oyuncuların gerçek isimlerini  özel hayatlarını paylaşmaya devam edeceğiz. 
Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir
Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir
Bu yazımızda Diriliş Ertuğrul dizisine yeni giren ve sizlere tanıtacağımız karakter Umur Bey.. Umur Bey kimdir dizideki rolü,gerçek adı daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını sizlerle paylaşacağız.Diriliş Ertuğrul Dizisi TRT’nin fenomen dizisi Çarşamba akşamları iddialı yapımların arasında şüphesiz en çok izlenen bir dizi zaten bu reytinglerden de anlaşılıyor.
Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir
Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir


Diriliş Ertuğrul Dizisi Umur Bey kimdir

Diriliş Ertuğrul dizisi bundan önceki bölümlerde Osman Gazi’den öncesini Süleyman Şah ve Ertuğrul Gazi’nin vermiş olduğu mücadeleyi anlatıyordu.
Yeni sezonda Osman Gazi ve sonrasını anlatılacak.Bir dönemin bitmesiyle Baş karakter Engin Altan Düzyatan’ın diziden ayrılacak olması seyircileri üzse de yeni giren oyuncular ile bu üzüntü giderilecek.
Şimdi yazımızda diziye yeni giren karakter Umur Bey. İzleyicilerin merak ettiği konulardan bazıları ise Umur bey kimdir tarihte yeri var mı dır nasıl yaşamış ve nasıl ölmüştür.
Bu yazımızda sizlere Diriliş Ertuğrul Umur Bey kimdir gerçek adı daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır yazımızın devamında bulacaksınız.

Diriliş Ertuğrul Umur Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul Umur Bey gerçek adı Ünal Silver’dir.
Ünal Server  16 Temmuz 1948 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.70 yaşında olan oyuncunun bir oğlu ve Şefika Natalie adında Almanya da yaşayan ve Pedagog olan bir kızı vardır.

Ünal Silver Hangi dizilerde oynamıştır.

Tatort
Benim İçin Üzülme
Kuzey Güney
Gönülçelen
Bir bulut Olsam
Sessiz Fırtına
Yalancı Yarim

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir