Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir?

Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir? Arif Diren Diriliş Ertuğrul dizisinde Gündüz bey rolü ile ekranlarda olacak.Detaylar Yazımızın devamında…TRT ekranlarında yayınlanan ve ilgiyle izlenen dizi Diriliş Ertuğrul 5. sezonunda yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor yeni sezon bölümleri merakla beklenen dizide yeni oyuncular da merak konusu oluyor.

Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir?

Dizi Diriliş Ertuğrul’da yeni karakter Gündüz Bey. Gündüz bey  gerçek adı nedir daha önce hangi dizi ve filmlerde oynamıştır yazımızın devamında bulabilirsiniz. Bir önceki sezonda daha küçük bir çocuk olan Gündüz Bey bu sezonda artık bir deli kanlıdır. Bu sezonda delikanlı olan Gündüz Beyi kimin canlandıracağı da merak konusu oldu.
Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir?
Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey Kimdir?
Gündüz Bey Ertuğrul’un en büyük oğludur.Dedesi Süleyman Şah’ın ölümünden hemen sonra dünyaya gelmiştir. Peki tarihte Gündüz bey neler yapmıştır nasıl yaşamış ve nasıl vefat etmiştir yazımızda sizlerle paylaşacağız.Gündüz Bey bir çok savaşta bulunmuş ve İnegöl’ü Bizanslılardan alırken Şehit olmuştur. Osmanlının kurucusu Osman Bey’in ağabeyidir.Kardeşine karşı beylik mücadelesini kaybetse de kardeşi Osman Bey’in en büyük destekçisi olmuştur.

Gelin şimdi Gündüz bey kimdir gerçek adı nedir bakalım.

Diriliş Ertuğrul Gündüz Bey gerçek adı Arif  Diren dir. Arif  Diren 1 ocak 1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.1.79 boyunda olan oyuncu 73 kilodur. Yedi Tepe Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur.Arif Diren ATV’nin en çok izlenen dizisi Kırgın Çiçekler’de 4 sezon güney karakterini canlandırmış ve izleyici tarafından çok sevilmiş ve tanınmıştır.Kırgın Çiçekler dizisinde başarılı sezonlar geçiren oyuncumuza bizlerde yeni dizisi Diriliş Ertuğrul Dizisinde başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir