Anasayfa / Diziler / Diriliş Ertuğrul Yayın Tarihi Açıklandı ? Yeni Bölüm Ne Zaman

Diriliş Ertuğrul Yayın Tarihi Açıklandı ? Yeni Bölüm Ne Zaman

Ne zaman başlayacağı merak konusu olan diriliş ertuğrul dizisinin yeni bölüm yayın tarihi açıklandı. Başrol oyuncusu Engin Altan Düzyatan olan diriliş ertuğrul dizisinin yayın tarihi kesinleşti.


Yeni sezan bölünleri ile yine nefesleri kesecek, izleyicileri ekranlara kilitleyecek olan diriliş ertuğrul dizisinde Ertuğrul bey yeniden evleniyor.

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölüm Ne zaman

Diriliş ertuğrul dizisinin 5. sezon yayın başlangıç tarihi uzun süredir merak konusu haline gelmişti. Trt tarafından yapılan açıklamada diriliş ertuğrul dizisinin yeni bölümü 7 Kasım çarşamba olarak belirlendi. 
diriliş ertuğrul yeni bölüm yayın tarihi

Diriliş Ertuğrul Yeni Bölümde Neler Yaşanacak

Kesin yayın ratihi 5 kasım çarşamba olarak belirtilen diriliş ertuğrul dizisinib bu bölümünde neler yaşanacak. Dizi yeni sezona tamamen yenilenerek giriş yapacak. Dizide zaman atlaması yapılmış. Eruğrul gazi izleyicinin karşısına yaşlanmış olarak cıkacak. 
Diriliş ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna çok sayıda yeni oyuncu katılmış durumda. Dizinin yeni bölümü en son bölümünden 10 yıl sonrasının anlatarak başlayacak. Tarihte kayı obasının söğüte yerleşmesı ve yükşelisi anlatılacak.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir