Anasayfa / Diziler / Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman

Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman

Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman ile ilgili yazımıza hoş geldiniz. Elimi Bırakma Dizisi 13 Bölüm fragmanına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. TRT1’in sevilen dizisi Elimi Bırakma 12. bölümde Cenk, duygularıyla mücadele etmeye devam ediyor. Cenk’in kız kardeşi Melis Cansu’ya Cenk’le Azra’nın havuzbaşında konuşurken çektiği fotorafını yolladı. İşbirliği yapacaklar Azra’ya karşı. Cansu intikam yemini ediyor Azra’nın arkasından.

Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman

Azra’ya mesaj geldi, “Kardeşini gördük, bağlı tutuyorlar, gel” diye. Azra gidecekti, Cenk ondan önce gidip çocukları korkuttu. Azra gelince de “Yanlılmışız, benzetmişiz, görmedik kardeşini” dediler.
Azmi Bey, Azra’ya teklifte bulunur. “Ben kardeşinizi bulup size getireyim, siz de Çelen ailesinin evinden ve hayatından çıkıp gidin” dedi. Tamam dedi Azra.” Onları konuşurken Cenk gördü uzaktan. Azmi Bey’e Azra ile ne konuştuğunu sordu. O da “ben ailenizi korumaya çalışıyorum, Azra ile bir anlaşma yaptık, ben onun kardeşini bulacağım o da, ailenizi rahat bırakıp çekip gidecek” dedi. Cenk korunmaya ihtiyaçları olmadığını söyledi.

Elimi Bırakma Dizisi 14. Bölüm Fragman İzle

Bu arada Arda’nın okul ödevi olarak üstlendiği sosyal sorumluluk projesi için Azra da ona yardım etti, yetimhanedeki çocuklar için kekler yaptı. Bu, Arda ile aralarının yumuşamasına neden oldu, çocuk Azra’nın iyi niyetini görmeye başladı. Cenk ise bir yandan Azra’dan nefret eder gibi davranırken, için için onu önmesediğini gösterecek şeyler yapıyor. Azra da onun bakışlarında başka bir anlam gizli olduğunu anlıyor artık.
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet 

Kemal’in ölümüyle ilgili şüpheleri olan lokantanın eski çalışanı Çetin, Sumru’yu arıyor, ama kadın ilgilenmiyor, kapatmak istiyor konuyu. Mesut’un karısı Hülya ise şüphelendi, olayın üzerine gitti, çocukla konuştu. “Bir sürü borç yıkı sonra da suçu ölmüş adamın üzerine atmak yanlış. Ben Kemal Abiyi ortadan kaldırmak isteyenler olduğunu düşünüyorum” dedi.

Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm 

Melis sevgilisi Efkan’la birlikte Feride Hanım’ı iş yerinde ziyarete geldiler. Çocuk babamı getireyim tanışın dedi. Oysa baba falan yok ortada, başka birini getirecek babası diye. Çocuk dışarı çıkıp telefonda konuşurken duydu bunu. Cenk’e söyledi. Cenk umursamıyor gibi yaptı. Sonra da kavga ettiler.
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman
Benimle neden bu kadar ilgileniyorsun” dedi Azra ısrarla. “Çünkü ben sana” dedi ve devam edemedi, öfkelendi, tabakları kırdı döktü… Söyleyemediklerini içinden söyledi.”Sana deliği gibi aşığım” dedi…
Annesi Serap, oğluna Azra ile nereden tanıştıklarını sordu. Cenk kızdı annesine. “Azra’ya aşıksın değil mi” “Evet diye bağırdı Cenk, “Azra’yı seviyorum, ona aşığım” dedi. Bunu, kapının önündeki Azra da duydu. Kapıdan çıkan Cenk’le şaşkın şaşkın baktılar brbirine.
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman
Elimi Bırakma Dizisi 14 Bölüm Özet Fragman
Arda’nın gittiği yetimhane, Mert ile Fatma’nın kaldıkları yer. Ve Arda piyano çalan Mert’i merak etti ve onunla tanıştı, gitarı ile çocuğa eşlik etti

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir