Anasayfa / Diziler / Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir?

Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir?

Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir? Gerçek adı Oynadığı Diziler ve Kariyeri Hakkında Tüm Bilgiler Yazımızın Devamında. TRT’nin sevilen dizisi Elimi Bırakma ekranlara gelmeye devam ediyor. Baş rollerinde Alina  Boz ve Alp Navruz’un oynadığı dizi Aile bağlarının önemini ve bir insanın her şeyini kaybettikten sonra arkasına bir ailesinin olmasının önemini ve bunun ne büyük bir zenginlik olduğunu anlatıyor.Elimi Bırakma’da Azra varını yoğunu bir gecede kaybeder.Yoluna ise aynı kaderi  paylaşan Cenk çıkar ve bu şanssızlıklardan sonra dönüp arkada bir ailenin olmasının önemi anlatılıyor.

Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir?

Diziye yeni giren oyuncuları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız karakter ise Çetin. Çetin kimdir gerçek adı özel hayatı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz.Geçtiğimiz Pazartesi günü diziye dahil olan Çetin Sumru’nun eskiden tanıdığı birisidir Sumru’ya ise yenge diye hitap eder peki gerçekte Çetin kimdir? Sumru ile Hülya bir yerlerde otururken Sumru’yu Çetin arar Sumru bu durumdan hiç memnun olmamış ve telefondaki Çetin’i o yalarcasına konuşur.
Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir?
Elimi Bırakma Dizisi Çetin Kimdir?
Borçlarından dolayı ortaya çıkamayan Azra’nın babası kendisini öldürmek isteyenin karısı olduğunu bilir.Bu yüzden ortaya kendisi eğilde bir başkasını salar bu isem ise tabi ki Çetindir.
Çetin’in diziye girmesi dizide nasıl gelişmeler sağlayacak Azra’nın babası başındaki belalardan kurtulabilecek mi? Öldüğü sanılan Azra’nın babası hangi şekilde ortaya çıkacak?

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir