Anasayfa / Diziler / Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir

Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir

Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir Hangi Dizilerde rol almıştır Kariyeri Boyu Kilosu ve Diğer Bilgileri Yazımızın Devamında Bulabilirsiniz. TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Elimi bırakma tüm hızıyla devam ediyor.Her Pazar akşamı ekranlara gelen dizi Elimi Bırakma’ya yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor.Bizler de bu yeni karakterleri sizlere tanıtmaya yazılarımızla devam edeceğiz.Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız karakter ise Ece.

Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir

Elimi Bırakma’ya 13.bölüm de dahil olan Ece Güzelliği ile ilgi çeken oyuncu. Dizideki rolünü  karakteri gerçekte kimdir adı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını sizlerle paylaşacağız.

Her hafta pazar akşamları ekranlara gelen dizi Elimi Bırakma  
TRT 1 ”De yayınlanan ilgiyle izlenen dizi iyi bir izleyici kitlesine ulaştı bu nedenle diziye giren her oyuncu merak konusu oluyor.

Baş rollerinde Dolunay Soysert,Alina Boz, Alp Navruz, Burak Tamdoğan gibi oyuncular yer almakta.
Dizide Ece ,Cenk yurt dışındayken Ece ile arkadaş olmuşlardır ama Cenk Türkiye’ye döndükten sonra Azra ile tanışır ve Ece’yi artık unutmuştur.
Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir
Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir

Elimi Bırakma Ece kimdir?

Elimi Bırakma Ece gerçek adı Meltem Avşaroğlu,’dur Güzel oyuncu Kral ve Kraliçe yarışmasında 3. olmuştur. oyuncumuza dahil olduğu yeni dizisi Elimi Bırakma’da başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir