Anasayfa / Diziler / Elimi Bırakma Dizisi Ece’nin Abisi Kimdir?

Elimi Bırakma Dizisi Ece’nin Abisi Kimdir?

Elimi Bırakma Dizisi Ece’nin Abisi Kimdir? Ece’nin Abisi rolünü canlandıran Kadir karakteri dizinin yayınlandığı 24 Ekim akşamı izleyenler tarafından oldukça merak edildi.Diziye yeni Katılan Ece’nin abisi Kadir hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında.

 Elimi Bırakma Dizisi Ecenin Abisi Kimdir?

Sevilerek izlenen Trt ekranlarının güzel dizisi Elimi Bırakma dizisinde Ece’nin abisi nasıl bir karakterdir. Türkiye’de Cenk’i arayan  Ece’nin abisi Kadir karakterini hangi oyuncu canlandırıyor. 
Dizide rol alan Ece Cenk’in Amerika’dan tanışık olduğu bir arkadaşıdır.Yıllar sonra ise Ece’nin ülkeye gelmesi ile dizide işler değişecektir.

Elimi Bırakma Dizisi Ece'nin Abisi Kimdir?
Elimi Bırakma Dizisi Ece’nin Abisi Kimdir?
Elimi Bırakma dizisinde Ece ile birlikte diziye dahil olan Kadir karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Kenan Acar beydir.Kenan Acar bey hatırlanacağı üzere Güçlü karakteri ile Meryem dizisinde rol almıştı.

Elimi Bırakma Dizisi Ece Kimdir

Başarılı oyuncu Kenan Acar İzmir 1990 doğumludur.İstanbul Teknik Üniversitesi ve New York State Üniversitesinde İşletme üzerine ihtisas yapmıştır.İlk olarak medcezir dizisinde Myrat rolü ile ekranlara gelen oyuncu.Cesur Yürek ve Gamsız Hayat dizilerinde de oynamıştır.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir