Anasayfa / Diziler / Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir?

Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir?

Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir? Özgür Özberk Erkenci Kuş Dizisinde Fabri karakterine hayat veren oyuncudur.Oyuncu hakkında detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. Erkenci Kuş Dizisi Star tv ekranlarında tüm hızıyla devam ediyor.Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın üstlendiği dizinin senaristi ise Ayşe Kutludur.Baş rollerinde ise Can Yaman, Demet Özdemir ,Can Yaman,Özlem Tokaslan,Cihan Ercan ,Öznur Serçeler,Berat Yenilmez,Brant Tunca, Sevcan Yaşar,Ali Yağcı, Tuğçe Kumral,Anıl Çelik,Sibel Şişman ve Tuan Tunalı gibi oyuncular yer alıyor.Erkenci Kuş dizisi özellikle gençler tarafındab oldukça ilgiyle takip ediliyor diziye yeni katılan oyuncular ise izleyiciler tarafından merak konusu oluyor.
Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir?
Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir? 
Diziye yeni giren karakter ise Mr Fabri.Mr Fabri kimdir gerçek adı özel hayatı ve daha önce hangi dizi ve filmlerde oynadığını yazımızın devamında sizlerle paylaşacağız.Erkenci kuş’ta Sanem ve Can yakınlaşmak için bir fırsat bulamazlar. Her fırsatta yakınlaşmaya çalışsalar da buna her zaman bir engel çıkıyor. 
Dizide Mr Fabri Can ile bir ortaklık gerçekleştirecektir bu ortaklığın büyük sebebi ise Sanem dir.Erkenci Kuş dizisinin 16. ve 17. bölümlerinde sıkça göreceğimiz karakter Mr Fabri İtalyan bir iş adamını canlandırıyor.Şimdi Mr Fabri kimdir bir bakalım.

Erkenci Kuş Dizisi Fabri Kimdir?

Erkenci Kuş Nr Fabri gerçek adı Özgür Özberk’tir. Özgür Özberk 6 Eylül 1974 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir ve 43 yaşındadır.Yakından tanıdığımız oyuncu Özge Öberk’in kardeşidir. Ünivesite eğitimini ise Elektronik bölümünde tamamladı.1992 _1994 yılları arasında 25. Kare Tiyatro Okulu 2000_2003 yılları arasında New York HB studio Acting School, 2007 yılında ise Digital Film Academey’de oyunculuk eğitimi akmıştır.Özgür Özberk 2012 yılında Deniz Özberk ile evlenmiştir.
Özgür Özberk hangi dizilerde oynamıştır.Bizim Ev,Tatlı Hayat,Kampüsistan, Çemberimde Gül Oya, Şubat Soğuğu,Körfez Ateşi, Savcının Karısı,Gurbet Yolcuları,Kod Adı, Kardelen, Ayrılık,Yaseminli Yuva,Esaretim Sensin.Oyuncumuza yeni dizisi Erkenci kuş’ta başarılar diliyoruz.Erkenci Kuş dizisi Fabri karakteri hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.www.dizisikimdir.com

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir