Anasayfa / Diziler / Eşkıya Dünyaya Alparslan’ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir

Eşkıya Dünyaya Alparslan’ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir

Eşkıya Dünyaya Alparslan’ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir? Gerçek Adı ve kariyere hakkında tüm detaylar yazımızın devamında. ATV’nin en çok izlenen dizilerinden birisi olan Eşkıya Dünyaya hükümdar olmazda yeni sezonda yeni karakterler diziye dahil oluyor.

Eşkıya Dünyaya Alparslan’ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir

İlgiyle izlenen dizide yeni oyuncular da merak konusu oluyor.Bizlerde bu yeni karakterleri yazılarımızda sizlere tanıtmaya devam edeceğiz.Bu yazımızda tanıtacağımız karakter ise Özlem bildiğimiz gibi dizide Bir Özlem gitti diğer bir Özlen karakteri diziye dahil oldu.
Eşkıya Dünyaya Alparslan'ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir
Eşkıya Dünyaya Alparslan’ın Kız Arkadaşı Özlem Kimdir
Dizide Alpaslan karakterinin eski sevgilisinin adı da Özlem idi bir birlerini çok seven Özlem ve Alpaslan’ı Özlem’in ölümü ayırdı hatta Alpaslan Özlem’in ölümünden sonra çok yıkılmış hiç bir kadına bakmamıştı bile.O dönemde Özlem karakterine can veren oyuncu Selen Korkutan diziye bu şekilde veda etmişti.
Diziye yeni giren Özlem ise yine Alpaslan’ın sevgilisi olarak diziye girecek.Özlem otelde yeni işe girer güzelliği ve adının Özlem olması Alpaslan’ın dikkatini çekmeye yetti.Sadece otelde çalışan birisi olan Özlem işten atılınca Alpaslan ile tanıştı ve bir aşk böylelikle başlamış oldu.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Özlem karakterine can verecek oyuncu gerçek adı ise Selin Işıktır.Selin Işık 26 Kasım 1987 İzmir doğumludur.1.69 boyunda olan oyuncu 53 kilo ve kahverengi gözlüdür.Eğitimini ise Radyo ve Televizyon bölümünde tamamlamıştır.

Selin Işık hangi dizilerde oynamıştır?
Siyah İnci ve Esaretim Sensin oyuncumuza yeni dizisi Eşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz’da başarılar diliyoruz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir