Anasayfa / Diziler / Ferat Üngür Kimdir O Ses Türkiye de Okuduğu Tüm Şarkılar

Ferat Üngür Kimdir O Ses Türkiye de Okuduğu Tüm Şarkılar

Ferat Üngür Kimdir O Ses Türkiye de Okuduğu Tüm Şarkılara ve yarışmacı hakkındaki bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.O Ses Türkiye yarışmasında izleyenleri ve jüri üyelerini kendisine hayran bırakan Ferat ÜNGÜR daha ilk anda jürü üyelerini kendine döndürmeyi başardı.

 Ferat Üngür Kimdir O Ses Türkiye de Okuduğu Tüm Şarkılar

Ferat O Ses Yarışmasında ilk olarak Zülfü Kaküllerin Amber Misali isimli türküyü seslendirdi.Yarışmaya Diyarbakır ilinden katıldığını söyleyen yarışmacı ilk şarkısı ile oldukça beğeni aldı ve türküyü tekrar seslendirdi.

 Ferat Üngür Kimdir O Ses Türkiye 

Yarışmacı kendisi için dönen dört jüri üyesi arasından Murat BOZ u seçti.Murat BOZ un takımı ile yoluna devam edecek olan Ferat hakkında yapılan yorumlar da finali garantileyeceği belirtiliyor.Ses tonu ve okuduğu türkünün ilk mısrasında jüri üyelerini kendisine hayran bırakan yarışmacı bakalım finale kalabilecek mi.

Tüm jüri üyelerini kendisine döndürmeyi başaran yarışmacıya son olarak dönen Beyaz türküyü bölmemek için en son döndüğünü söyledi.Daha önce yarışmada başarılı sonuçlar çıkaran Dodan’a benzetilen ve yeni Dodan olarak gösterilen Ferat Murat BOZ un takımı ile yoluna devam edecek.

Ferat Üngür Zülfü Kaküllerin Amber Misali Şarkısı 

Yarışmacının seslendirdiği Zülfü Kaküllerin Amber Misali türküsü ile yarışmada kalmayı garantileyen Ferat bu türküden sonra  birde Acun beyin istediği üzerine rock şarkı söyledi.

Ferat Üngür Islak Islak Bakma Öyle Şarkısı 

Ne Olur Islak Islak Bakma Öyle isimli şarkıyı  Acun Ilıca’nın isteği üzerine seslendiren yarışmacı Ferat Üngür adeta müthiş bir performans sergiledi.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir