Anasayfa / Diziler / Gelinim Mutfakta Gül Hanım ve Gelini Kimdir

Gelinim Mutfakta Gül Hanım ve Gelini Kimdir

Gelinim Mutfakta Gül Hanım ve Gelini Kimdir? 22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacıları hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Kanal d ekranlarında Fatih Ürek’in sunumuyla Gelinim mutfakta tüm hızıyla devam ediyor.Yarışmaya yeni gelen yarışmacıları tanıtmaya devam ediyoruz.Pazartesi günü yarışmaya dahil olacak olan gelin  ve kaynanayı tanıtacağız.Bu hafta Gül hanım ve gelini Gelinim Mutfakta’ya dahil olacak.

Gelinim Mutfakta Gül Hanım ve Gelini Kimdir

Cuma günü Gelinim Mutfakta isimli programa veda eden yarışmacılar Ergül hanım ve Gelini Emel hanımın yerine gelen yarışmacıları sizlere tanıtacağız.

22 Ekim Pazartesi günü stüdyo ya davet edilecek yarışmacılar Gül Hanım ve gelini nasıl bir yarışma sergileyecek önümüzdeki hafta göreceğiz. Diğer yarışmacılar Gül hanımının gelinini  tarz olarak Reyhan hanıma benzetirler.Başak Ezgi ile anlaşmaya başladığından beri diğer gelinlere sürekli çatıyor.

Gelinim Mutfakta Dizisi Gül Hanım ve Gelini
Gelinim Mutfakta Dizisi Gül Hanım ve Gelini

Bu hafta dikkat çeken olaylardan birisi de Ezgi’nin ayağının zedelenmesi bu yüzden yemek yaparken zorlanan Ezgi zor dakikalar yaşar .Diğer kaynanalar ise Reyhan kaynanaya gelinine bakmadığı için tepki gösteriyorlar.Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi günü kanal d ekranlarında 

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir