Anasayfa / Diziler / Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan

Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan

Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakteri ile dizide ekranlara gelecek.Oyuncu hakkında detaylı bilgiler yazımızın devamında. Dizide Ümay karakterinin kızını canlandıracak olana genç oyuncu pek fazla tanınmamıştır.

Bir süre oyunculuk eğitimi alan Kardeş Çocukları Dizisinin Hayal’i Alara Turan’ı dizinin yapımcısı ve yayıncısı Faruk Teber tarafından farkedilerek kadroya alınmıştır.Yeni yetenek Alara Turan Mimar Sinan Üniversitesinde okumaktadır.

Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan
Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan 

Ekim ayı sonunda set çalışmalarının başlanacağı dizide birbirinden başarılı oyuncular yer almaktadır.aralık ayyı içinde ekranlara geleceği tahmin edilen Kardeş Çocukları dizisinde Mehmet Aslantuğ başrol oyuncusu olarak göze çarpmaktadır. 


Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir ?Alara Turan 

Kardeş çocukları Dizisi Hayal Kimdir? Alara Turan Kardeş Çocukları dizisinde Hayal rolü ile dizi hayranlarının karşısında olacak.

Kardeş Çocukları Dizisi Ümran Kimdir? Ayça Bingöl

Oyuncu hakkında şimdilik çok fazla bilgi bulunmadığından bilgiler geldikçe sitemizin bu bölümünde sizlere duyurulacaktır.aralık ayında başlaması beklenen dizi ve oyuncuları hakkında yorum bölümünden sizlerde düşünce ve tüyolarınızı yazabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir