Anasayfa / Diziler / Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Leyla Kimdir?

Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Leyla Kimdir?

Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Leyla Kimdir? Öykü’nün annesi rolünü hangi oyuncu canlandıracak.Diziye dahil olan Selin Şekerci Öykünün annesi rolünü mü canlandıracak.Bu sezon dizileri arasında yerini alan TV8 ekranlarında yayınlanan ve oldukça sevilen yeni dizisi Kızım oyuncu kadrosu yavaş yavaş genişliyor.Dizide küçük Öykü’nün annesi rolü ile diziye yakın bir zamanda katılması beklenen oyuncu kim olacak.
Kızım Dizisi Öykü'nün Annesi Leyla Kimdir?
Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Leyla Kimdir?

Kızım Dizisi Öykü’nün Annesi Leyla Kimdir?

Öykü’nün teyzesinin aslında gerçek teyzesi olmadığı onu para karşılığı baktığı hastalığı ilerlemeye başlayınca da onu babasına bıraktığı anlaşılmıştı.Öykü’nün babası bu gerçekleri öğrendikten sonra Öykü’ nün annesini aramaya başlayacak ve tahminlerimize göre yakın bir zamanda diziye dahil olacaktır.
Peki küçük sevimli kız Öykü karakterinin annesi rolünü kim canlandıracak.Resmi olarak diziye yakında katılacağı açıklanan Selin ŞEKER cinin büyük ihtimal ile diziye Öykü’nün annesi rolü ile katılacağını tahmin ediyoruz.

Kızım Dizisi son bölümde oldukça duygusal anların yaşanmasına sebep olmuştu.Çünkü Öykü’nün babası 2 gün gelmeyince Okul Öykü’yü yurda vermek için harekete geçer.Yurda gitmek istemeyen Öykü Veteriner Candan’ı oldukça üzer.Veteriner Candan son dakika gelen Öykü’nün babasına onu geri getir der.

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Kimdir?
Kızım Dizisi Öykünün Annesi Kimdir?

Kızım Dizisi Öykünün Annesi Selin Şekerci Kimdir?

Kızım dizisinde rol alacağı açıklanan Selin Şekerci 1988 doğumludur.Ege bölgesinin en büyük şehri olan İzmir’in Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelmiştir.Azeri bir anne ve arap asıllı bir babanın kızı olan Şekerci İlk Orta ve Lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Sevilen oyuncu Selin Şekerci 57 kilo ağırlığında ve 168 santimetre boyundadır.

Kızım Dizisi Veteriner Candan Kimdir?

Kariyerine tiyatro ile başlayan oyuncu Sağır Oda dizisinde ilk olarak rol almıştır. Kavak Yelleri isimli dizide bir kaç bölüm oynayan oyuncu akabinde  Melekler Korusun dizisinde kendisine rol bulmuştur.Benim için üzülme dizisi Kaçak Gelinler dizisi gibi projelerde yer almıştır. Başarılı oyuncuya yeni dizisi Kızım da başarılar diliyoruz.Oyuncu hakkında sizlerde düşüncelerinizi yorum bölümünden yapabilirsiniz.

Birde Buna Bak

halka-dizisi-oyuncusu-kimdir

Halka Dizisindeki Bahar Kimdir.?

Hazal Subaşı, Halka dizisi oyuncu kadrosunun içinde Bahar karakteri ile iç oldu. Peki, bu karakterin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir